Став справжнісіньким дідусем: чоловік Камалії Мохаммад Захур вразив сивою бородою та довгим волоссям

Чоловік найбагатшої співачки України Камалії Мохаммад Захур вразив перевтіленням напередодні зимових свят. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, дочки Камалії Арабелла та Мірабелла є наймолодшими спадкоємцями бізнесмена Мохаммада Захура. Металургійний король був одружений двічі. Від першого шлюбу з росіянкою в нього є дочка Таня, а також син Арман, які на даний момент проживають у Великобританії.

Камалія показала чоловіка-мільярдера Захура з сивою бородою та довгим волоссям

Чоловік вже давно став дідусем, адже в нього є онуки. Втім, маленькі дочки не дають багатію втрачати тонус. Тому Мохаммад демонструє публіці не тільки свої виключні підприємницькі здібності та неймовірне ставлення до коханої дружини: Захур є люблячим батьком, який робить усе, щоб потішити своїх маленьких принцес.

Камалія показала чоловіка-мільярдера Захура з сивою бородою та довгим волоссям

Нещодавно Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі фотографії, на яких Захур постав в образі Діда Мороза. Чоловік одягнув бороду з довгим сивим волоссям, а також спеціальний червоний костюм. Хоча мільярдер міг би звернутися за цією послугою до професіоналів, він прийняв рішення самостійно потішити своїх дітей.

Варто відмітити, що це наробило багато шуму в інформаційному просторі, а сім’я багатія знову зібрала усі компліменти, адже Мохаммад вкотре продемонстрував, що є неймовірним батьком для своїх двійнят.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні співачка на відміну від свого благовірного та дочок залишилася в столиці і евакуювалася лише через декілька тижнів після вторгнення. З тих пір вона бере активну участь у багатьох благодійних проєктах.

Схожі новини