Батько Ані Лорак висловився про її шлюб з Муратом Налчаджиоглу: “Так і не зрозумів, хто з них в хаті господар”

Стосунки Ані Лорак та Мурата Налчаджиолу починалися, як східна казка. Преса постійно писала про молодих закоханих, адже вони здавалися героями роману, які втілилися у реальних людей. Втім, дана історія тривала недовго. Після весілля Мурат почав світитися під час своїх вечірніх виходів у різноманітні заклади, де активно спілкувався з дівчатами.

У екс-чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу з'явилася ще одна донька
Батько Ані Лорак прокоментував шлюб співачки з Муратом Налчаджиоглу

Завершилося все знімком, який підтвердив зради бізнесмена. Ані Лорак прийняла рішення розлучитися зі своїм благовірним, а згодом розповіла, що він не був їй вірним навіть коли вона була вагітною.

Батько Ані Лорак прокоментував шлюб співачки з Муратом Налчаджиоглу

Колишній чоловік Ані Лорак Налчаджиоглу пояснив своє рішення залишитися в Україні
Батько Ані Лорак прокоментував шлюб співачки з Муратом Налчаджиоглу

Чи помітили батьки Кароліни у в особистості турецького мачо щось, що їх могло збентежити? Навпроти, обидва дуже вподобали нареченого і бажали молодятам щастя. Батько Ані Лорак Мирослав Іванович якось розповів, наскільки лагідним, ніжним та тактовним був майбутній чоловік зірки. Він навіть і подумати не міг, яким жахом обернеться цей союз для його спадкоємиці.

“Мурат взагалі любить поратися на кухні: сервірувати стіл, розставляти страви. Іноді Кароліна намагається його випередити, зробити щось самостійно, але він так вихопить з її рук тарілку і все розігріє, подасть сам. Радий, що вони йдуть один одному назустріч. І скільки за ними спостерігав, так і не зрозумів, хто з них у хаті господар. Рівноправність!”, — прокоментував стосунки своєї доньки чоловік.

Втім, знайомство двох сімей відкладали до останнього. Молодята вже готувалися до весілля, а батьки Ані Лорак ніколи в очі не бачили родину Мурата.

Схожі новини