Подруга Пави та Міцкевича Аліна Ляшук вирішила повторити образ Тіни Кароль: жовта сукня та локони

Аліна проявила себе на проєкті, як дуже вихована та стримана дівчина, яка до того ж на той момент дуже залежала від думки своєї мами, тому на вечір, куди всі дівчата запрошували подруг, то Ляшук запросила маму. Спершу це дуже здивувало й Макса, й дівчат. Та настільки, що вони навіть почали насміхатися над Аліною.

Та й вона була наймолодшою учасницею, тому постійно отримувала порцію яду на свою адресу. На щастя, Аліна витримувала всі нападки та гідно пройшла крізь це все. Тому, після того, як дівчина залишила проєкт, вона вирішила стати блогеркою. І тепер має досить відомих друзів та велику аудиторію в instagram.

Тепер Аліна часто рекламує різний брендовий одяг. прикраси та косметику. А також, завдяки своїй популярності дівчина змогла завести собі відомих друзів. Наприклад, Аліна має чудові стосунки з учасниками шоу “МастерШеф” Павою та Владом Міцкевичем. З ними дівчина знімає смішні відео та викладає їх у соцмережу. А також, Аліна спілкується з Ектором.

Тож, Ляшук може собі дозволити брендові речі та гарні сукні, тому, днями дівчина виклала фото, де її образ дуже сильно нагадує нещодавній лук Тіни Кароль у яскравій жовтій сукні. Певно це була фотосесія для бренду, тому дівчина приміряла на себе сукню, схожу на сукню поп-діви.

Хоч образ Аліни й нагадує лук Тіни Кароль, але сукня зовсім іншого бренду та фото Аліни більш ніжні, ніж у Тіни, тому що вони зроблені не на концерті, а на студії, тобто у більш розслабленій атмосфері. Тому повністю повторити образ Тіни дівчині не вдалося.

Схожі новини