Що відомо про доньку Святослава Вакарчука від Лялі Фонарьової: прийомна, а виховував наче рідну

Зараз все же не до кінця зрозуміло, був Святослав Вакарчук у шлюбі зі стилісткою Лялею Фонарьовою офіційно, чи весь час вони були співмешканцями.
Також мало що відомо про нащадків Вакарчука. Нещодавно він став батьком двох малюків — хлопчика Івана, який народився у червні 2021 року, та молодошої дівчинки Соломії, що побачила світ через рік. Але не всі знають, що в музиканта є ще й старша донька Діана.

Родинні фото Святослава Вакарчука

За понад 20 років спільного життя з Лялею Фонарьовою Святослав Вакарчук встиг обзавестися донькою, хоча й не рідною. До роману зі співаком Фонарьова вже була заміжня за колегою стилістом Володимиром Тарасюком, від якого в 1993 році народила дівчинку Діану. За чутками, Вакарчук навіть вдочерив дитину, адже дуже прив’язався до неї, виховуючи, наче рідну.

Донька Святослава Вакарчука Діана

Відомо, що Діана закінчила одну з елітних столичних гімназій імені Лесі Українки, після чого вступила до Київського інституту міжнародних відносин, отримавши диплом спеціаліста з міжнародної інформації. У 2016 році дівчина поїхала закордон, щоб здобути ступінь магістра. Батьки відправили її до Великої Британії, де вона навчалася в Ноттингемському університеті, обравши спеціальність з міжнародного менеджменту у сфері моди.

Святослав Вакарчук виховував доньку Фонарьової, як рідну

З соціальних мереж Діани відомо, що вона захоплюється модою та дизайном, має відмінний смак, як і її мама — одразу помітно, що вони однієї крові.
Ще з 2014 року у дівчини активна громадська позиція — вона активно висвітлювала у своїх соціальних мережах події Революції гідності. Зараз донька Вакарчука волонтерить у Львові з перших днів повномасштабної війни, допомагаючи переселенцям.

Рідкі спільні кадри Вакарчука з донькою Діаною

Нещодавно Святослав Вакарчук поділися спільною світлиною з донькою, хоча такі жести робить дуже рідко. На ній вони з Діаною у Львові розгорнули прапор, який отримали від бійців 10 гірсько-штурмової бригади.

Схожі новини