Нові зіркові фотосесії: Віктор Павлік із родиною, Зеленська – у вишиванці, а Кароль – без одягу (ФОТО)

Українські зірки досить часто беруть участь у різноманітних фотосесіях, аби порадувати своїх шанувальників та шанувальниць у соціальних мережах

Українські знаменитості досить публічні люди, вони часто показують своє життя в соціальних мережах. У сторіс вони виходять переважно в буденному, повсякденному вигляді, а от на сторінках вони зазвичай показують результати професіональних фотосесій, з макіяжем та правильним світлом – усе, як треба.

Відомі в Україні особистості часто обирають свій стиль світлин: хтось фотографується сам-один, хтось із сім’єю, хтось із роботою.

Олена Зеленська

Перша леді України Олена Зеленська зараз переважно публікує офіційні фотографії. Жінка геть не має часу та, вочевидь, і сил на якісь інші світлини, окрім тих, які показують роботу на Перемогу нашої України.

Раніше, до початку повномасштабного вторгнення, Олена Зеленська публікувала красиві сімейні фотографії – яскраві і стримані, проте зараз жінка з’являється в костюмах або вишиванках, сама або з міжнародними партнерами України.

Віктор Павлік

П’ятдесятирічний співак Віктор Павлік теж з’являється в Інстаграмі. Часто чоловіка можна побачити з гітарою в руках, або ж у стрічці підписники можуть зустріти афіші концертів Павліка.

Найчастіше фотосесії популярний в Україні виконавець має зі своєю родиною – молодою дружиною та маленьким синочком. Миті сімейного щастя ловлять професійні фотографи.

Тіна Кароль

Знаменита українська поп-діва Тіна Кароль надає перевагу фотосесіям, де вона позує сама. Сторінка жінки в Інстаграмі наповнена яскравими фотографіями з концертів, та буквально нещодавно Тіна Кароль здивувала публіку сміливими фотографіями – жінка вдягнула з одягу тільки пальто й позувала перед фотографом.

Схожі статті