Алла Пугачова досягла бажаного: Андрій Данилко в костюмі Сердючки покинув Україну і зупинився в Ізраїлі

Відомий український виконавець Андрій Данилко наприкінці літа повідомив про те, що готується до великого концертного туру, який розпочнеться з країн Прибалтики. Для своїх слухачів Вєрка Сердючка виступала у чорному. Так само вчинила і сценічна мама Інна Адольфівна.

Андрій Данилко зупинився в Ізраїлі

Андрій Данилко вперше зізнався у романі з Інною Білоконь
Андрій Данилко зупинився в Ізраїлі

Однак, подорожую до Литви та Латвії не закінчилося, і згодом стало відомо, що на колектив Андрія слід очікувати і в інших країнах. Наприклад, на початку лютого артист опиниться в Ізраїлі.

До речі, саме там зараз знаходиться велика кількість російських знаменитостей, які вийшли проти режиму в російській федерації. Зокрема, там проживає Алла Пугачова та Максим Галкін разом з дітьми. В них навіть є будинок в Кесарії, куди раніше вони їздили на відпочинок.

Чи планується між зірками зустріч достеменно невідомо. Але варто відмітити, що це цілком реально, зважаючи на сьогоднішній реалії. Та надовго артист в Ізраїлі не затримується, адже на черзі в нього поїздка до Італії та Іспанії. Також на Вєрку Сердючку з нетерпінням чекають в Великобританії, але концерти туди поки що не анонсовані.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Андрій Данилко залишився у своїй квартирі в центрі столиці і заявив, що не евакуюється. Він активно давав різноманітні та ексклюзивні інтерв’ю і навіть вперше розповів про своє особисте життя.

Зокрема Андрій заявив, що більше не позбавиться маски зі свого обличчя, поки Україна не переможе. Саме тому на людях артисти з’являється з нею. До речі, також артист декілька разів давав безкоштовні концерти разом з Інною Білоконь у київському метро.

Популярне зараз

Схожі новини