Як виглядає найголовніша конкурентка Марічки Падалко? Була Соболєву дружиною та подарувала йому дочку

Тривалий час Марічка Падалко неохоче ділилася подробицями особистого життя. Однак, зі зростанням впливу соціальних мереж телеведуча почала активно спілкуватися зі своєю аудиторією, і без участі журналістів розповідала неймовірні історії, деякі з яких мали відношення до її стосунків з чоловіком Єгором Соболєвим.

Наприклад, Марічка зізнавалася, що про її роман з Народним депутатом України знала лише її бабуся, якій вона розповіла про власні почуття по секрету. А приховувала правду вона через те, що Єгор на той момент знаходився в стосунках.

Як виглядає найголовніша конкурентка Марічки Падалко

З часом стало відомо, що у Єгора Соболєва, виявляється, є дочка від попереднього шлюбу. Прекрасну дівчину звуть Алісою, і вона непогано ладнає з новою дружиною батька.

Як виглядає найголовніша конкурентка Марічки Падалко

Раніше тележурналістка розповідала, що не тільки знаходиться в непоганих стосунках з падчеркою, але і з її матір’ю. З’ясувалося, що жінка навіть допомагала Марічці підготуватися до знайомства з батьками майбутнього чоловіка та догодити їм.

Як виглядає найголовніша конкурентка Марічки Падалко

Дарма що після початку повномасштабної війни в Україні Єгор все одно припинив спілкуватися зі своїми батьками, так як вони підтримали війну (Єгор Соболєв народився на території сучасної російської федерації).

Натомість, у родини телеведучої прекрасно складаються стосунки з Алісою та її мамою. Наприклад, минулого року Падалко розповіла, як наштовхнулася на жінок і навіть попила з ними кави. Тим не менш, з підписниками кадрами даної зустрічі не поділилася. До речі сталося це в Польщі.

Популярне зараз

Схожі новини