Надя Дорофеєва вразила фанатів новим іміджем і заінтригувала роликом: «це вогонь»

Популярна українська співачка, ексучасниця групи «Время и Стекло» Надя Дорофеєва здивувала фанатів оригінальною зміною іміджу.

На відео в Instagram Надя продемонструвала ідеальну фігуру і нову зачіску.

Зазначимо, що цього року публіка була приголомшена новиною про розпад успішного дуету. Дехто почав припускати, що причина в творчих розбіжностях Наді і Позитива, однак насправді ніякої сварки між ними не було, артисти, навпаки, продовжують дружити.

Причину назвали нещодавно продюсери гурту Потап і Ірина Горова. Вони вважають, що харизматичні улюбленці публіки  вже реалізували свій творчий потенціал в рамках колективу. Надя Дорофеєва доросла до сольного проєкту, а  ось Позитив продовжить роботу в групі «Mozgi». Нещодавно “Время и стекло” дав прощальний концерт в Києві “Прощальний танець”.

На Instagram-сторінці Дорофеєвої з’явився короткий відеоролик, на якому вона зображена крупним планом з білявим волоссям, а в її зіниці спалахує вогник. Схоже, Надя таким чином анонсувала свій перший сольний кліп.

Також Надя виставила ще один ролик, на якому можна почути оригінальну музику і побачити співачку в новому нестандартному образі. Оновлена Дорофеєва постала з білявим попелястим волоссям, в короткому платті і чоботах зі шпильками.

Шанувальники зірки сприйняли ролики-натяки Наді з захопленням.

«Вау», «Це буде хіт», «В мене мурашки», «Ох гаряча подружко, шо твориш», «Божечки, як це красиво», «Це вогонь», «Уже не терпиться почути, і побачити те, що ти для нас приготувала», – написали користувачі соцмережі в коментарях.

Схожі новини