“Алекс з розуму сходить”: “Холостяк” Топольский все ще не може забути Сашу Мудру після завершення 12 сезону

Завершення проєкту "Холостяк-12" давно вже відбулося. Проте віддані прихильники шоу вважають, що Алекс ніяк не забуде "колишню" Олександру Мудру.

Нещодавно Олександра поділилася відповідями на її сторіз в Instagram, де прихильники зазначають, що Алекс сумує за фіналісткою проєкту:

“Саша, там Алекс вже з розуму сходить. Розблокуйте і спасіть, бо враження, що попаде в дурдом”, – написала одна із підписниць.

“Алекс в дійсній ямі. Це просто, жах. Ото вліз, що став на себе не похожий”, – ще одна відповідь на історію Олександри

Саша Мудра, у свою чергу, теж відповіла на такі прохання, де чітко дала відповідь на питання:

“Рятувати я нікого не буду”.

Багато глядачів “Холостяк-12” все більше стали обговорювати, що Алекс зараз якийсь не такий, як був на проєкті.

Скрін сторіз Олександри Мудрої
Скрін сторіз в Instagram Олександри Мудрої

Одні вважають, що це вплив хейту після закінчення шоу, інші ж, що це просто роль, яку він зіграв. Зараз Мудра старається все менше коментувати цю тему та відповідати на подібні коментарі.

Наразі Саша активно ділиться своїм життям в соціальних мережах, публікує нові фото та сторізи.

Нагадаємо, що одна із учасниць Саша Погорєлова теж дала відповідь на це питання, де зазначила, що Алекс, можливо, не очікував такого закінчення проєкту, а тому так себе поводить.

Переможниця Катерина Лозовицька поділилася, що на шоу він був одним, а в житті в стосунках іншим — чим ще більше викликала підозру у фанатів. У пості про їх взаємини Катя зазначала, що хотіла романтики та пристрасті, щоб цікавилися її життям, знали, де і в якому місті вона знаходиться. Також зазначила, що все це, мабуть, для Алекса можливе лише під прицілом камер.

 

Схожі статті