Скільки насправді заробляє Холостяк-12: Алекс Топольський зізнався, звідки він бере гроші на життя

Алекс Топольський, знаменитий дванадцятий холостяк, відомий не тільки своєю харизмою та привабливістю, він ще й славиться неабиякою трудолюбивістю.

Алекс Топольський – знаменитий український холостяк, головний герой дванадцятого сезону популярного в Україні телевізійного шоу Холостяк. Чоловік сам родом зі Львова, там пройшло його дитинство та юність.

Відомо також, що по завершенню навчання в університеті, Алекс Топольський переїхав до Сполучених Штатів Америки шукати кращого життя, там він має свій бізнес.

Проте не всі глядачі та глядачки телешоу повірили Холостяку про його статки. Так, після фіналу популярного телевізійного шоу головний герой проєкту зіткнувся з величезною хвилею хейту та недовіри. Були такі учасниці програми, які робили гучні заяви й запевняли: Топольський не має нічого – ані бізнесу, ані грошей. Про Алекса говорили, що він працює простим рієлтором, тому не має ніяких захмарних сум на власних рахунках у банку.

Алекс Топольський під час зйомок
Алекс Топольський під час зйомок

Різні чутки неабияк зачепили Алекса Топольського. Чоловік вирішив розповісти про свій бізнес і зазначив, що ніколи не пробував себе в ролі рієлтора, а його робота – це власна справа у сфері оренди житла. Топольський розповів, що бізнес – це хороше джерело доходів, однак від початку пандемії коронавірусу заробіток дещо пішов униз.

“Це великий бізнес, де річний обіг складав 4 мільйони доларів. Маржа – 50%. Це нормальний, стабільний бізнес” – розповів Алекс якось у одному зі своїх інтерв’ю.

Топольський, як відомо, зараз проживає на Балі. Чоловік розповідав, що має там аж три власні вілли. Живучи за кордоном, знаменитий холостяк продовжує розвивати свій бізнес. Алекс Топольський уже зазначав, що саме там, на Балі, бачить хороші перспективи для своєї справи.

Чоловік також поділився тим, що наразі має двадцять п’ять різних апартаментів у Лос-Анджелесі.

Популярне зараз

Схожі новини