Класика чи на спорті: який одяг носять зіркові чоловіки – Алекс Топольський, Потап, Єгор Гордєєв

У нашому суспільстві побутує міф, що зазвичай чоловіки не люблять гарно одягатись або ж не вміють підбирати стильні образи. Однак, насправді зовсім не так. Багато чоловіків руйнують цей стереотип і вибирають красиві речі, які вдало поєднуються. Українські зірки чоловіки справжні докази того, що існує не лише чудова жіноча мода.

Алекс (Олександр) Топольський

Відомий український холостяк, який побудував бізнес у Сполучених Штатах Америки Алекс Топольський полюбляє в одязі кежуал. На його думку, дорогі бренди це не те на що він би хотів витрачати гроші. Бізнесмен займається спортом і через це обожнює спортивний одяг. Однак, його неодноразово бачили в образах від українських брендів. Ймовірно, Алекс Топольський таким чином хоче показати високий рівень роботи українських дизайнерів та популяризувати ці бренди.

Алекс (Олександр) Топольський
Алекс (Олександр) Топольський

Олексій Потапенко

Популярний репер та продюсер Потап був усім відомий як поціновувач спортивного стилю: широкі штани та мішкуваті кофти. Однак, після того, як Олексій Потапенко одружився із Настею Каменських він сильно і дуже помітно змінив свій образ. Співак часто став одягатись у діловому стилі, носити піджаки та водолазки.

Олексій Потапенко
Олексій Потапенко

Єгор Гордєєв

Телеведучий популярного ранкового телешоу “Сніданок з 1+1” Єгор Гордєєв справжній еталон чоловічого стилю. Чоловік полюбляє класику і кожного ефіру одягається у приголомшливі костюми. Телеведучий обожнює різні гольфи та водолазки одягати під піджак. Це виглядає надзвичайно стиль і навіть привабливо. В одному із інтерв’ю Єгор заявив, що вважає стиль у виборі одягу тісно пов’язаний із інтелектом людини.

Єгор Гордєєв
Єгор Гордєєв

Схожі новини