Після втечі з України Влад Яма показав, як життя в США вплинуло на його сина Леона: “Це було хард фо мі”

З тих пір, як Влад Яма емігрував до Сполучених Штатів Америки пройшов рівно рік. Для родини це було досить непростим рішенням, адже хореограф тривалий час приховував своє місцеположення.

Лише через декілька місяців після початку повномасштабної війни в Україні він зізнався журналістам, що насправді разом з родиною знаходиться у Флориді. На той момент хореографу вдалося налагодити регулярні благодійні заходи, завдяки яким віг може перераховувати крупні суми на допомогу Україні.

Влад Яма показав, як релаксує його дружина
Влад Яма показав, як життя в США вплинуло на його сина Леона

Окрім волонтерства та збору коштів, зірка займається викладацькою діяльністю. Його уроки можна придбати онлайн: Влад навчає як бальним танцям, так і фітнесу. Натомість його дружина Ліліана, яка раніше вела блог, прийняла рішення не розважати публіку, поки на її батьківщині відбувається війна.

Влад Яма показав, як життя в США вплинуло на його сина Леона

Єдиний син Влада Леон рушив до американської школи. Звісно, еміграція вплинула на хлопчика. Нещодавно Яма оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже відео, в якому показав, як його син змішує дві мови в одному реченні.

Влад Яма показав, як життя в США вплинуло на його сина Леона

Зірка похизувався, що його дитина виграла у грі. Леон вирішив прокоментувати свою перемогу і заявив:

“Це було хард фо мі”

Зіркова мама була настільки вражена почутим, що поглядом дала зрозуміти підписникам: не схвалює подібного. Тим не менш, усі добре розуміють, що адаптація все ще відбувається, і згодом Леон зможе повністю переключатися з однієї мови на іншу. Тим паче, що з такою проблемою стикаються не тільки діти, але й дорослі люди, що змінили країну проживання.

Схожі новини