“З такими ж самими формами”: Андрій Данилко заговорив про кохану жінку і заявив про її схожість з Білоконь

Більше 20 років журналісти намагалися дізнатися, хто ж підкорив серце Андрія Данилка. Варіанти були найрізноманітніші, але здебільшого преса сходилася на думці, що цією красунею стала Інна Білоконь. Справа в тому, що колеги постійно публікують спільний контент, який відрізняється ніжністю та часто романтичним підтекстом.

Андрій Данилко та мама Сердючки провели концерт та їдуть далі
Андрій Данилко заговорив про кохану жінку

На кадрах зірки обіймаються, тримаються за руки а інколи навіть цілуються. Зараз Вєрка Сердючка та її команда знаходяться у великому концертному турі. Артисти вже з’явилися у країнах Прибалтики, на Блиизькому Сході і зараз перебувають в Європі.

Андрій Данилко заговорив про кохану жінку

Ні для кого не секрет, що Андрія та Інну зв’язує не тільки робота, але й багаторічна дружба. Тому подібні подорожі для команди лише у задоволення.

Тим не менш, нещодавно співак вирішив підлити олії у вогонь, оприлюднив спільний кадр з Інною на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram та заявив, що шукає собі дівчину з такими самими формами.

Андрій Данилко заговорив про кохану жінку

Таким чином він зробив і комплімент своїй подрузі, і дав зрозуміти, що налаштований на стосунки не з нею, а з іншою красунею.

Нагадуємо, що на початку повномасштабної війни в Україні Андрій Данилко дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповів про свій сімейний стан. Співак не одружений, але неодноразово намагався побудувати сім’ю. У зв’язку з публічністю та музичною кар’єрою, йому це не вдавалося. Зараз Данилко полишив спроби стати сімейною людиною, але не заперечує, що хоче цього. Тим часом Інна Білоконь вже 20 років заміжня і виростила двох дітей.

Популярне зараз

Схожі новини