Від провідниці до епатажної співачки: як за 25 років кар’єри змінювався зірковий імідж Вєрки Сердючки

Андрій Данилко – це знаменитий в Україні та Європі співак, виконавець багатьох популярних пісень. Проте це, мабуть, єдиний чоловік, який звик, що про нього кажуть у жіночому роді. І звертаються до нього не за іменем Андрій, а Вєра, рідше – Вєрка. Але все це не дивно, навпаки – свідчить про колосальний успіх сценічного образу Андрія Данилка – Вєрки Сердючки.

Рівно тридцять років тому знаменитість показалася світові в ролі стендап-коміка. Тоді Андрій Данилко ще був Андрієм – талановитим гумористом із неабиякою харизмою. Та далі все змінилося: справжню впізнаваність та популярність чоловік відчув, ставши Вєркою Сердючкою.

Граючи роль провідниці, Андрій Данилко зміг завоювати прихильність не тільки України, а й цілої Європи, адже Вєрка Сердючка виборола друге місце на Євробаченні.

На початку своєї популярності провідниця Вєрка вдягалася у блакитну сорочку, піджак, який був увесь у паєтках, коротку спідничку та беретик. Тоді Сердючка багато жартувала та підкорювала харизмою.

Вєрка Сердючка на старті кар'єри
Вєрка Сердючка на старті кар’єри

У 1998-му Андрій Данилко випустив свій перший альбом. На той момент він був славний своїми головними уборами – це і квіти, і корони, і вінки. Вєрка Сердючка продовжувала носити мініспідниці та блискітки.

Вєрка Сердючка в пошуках "фішки"
Вєрка Сердючка в пошуках “фішки”

Та після довгих вагань між фішкою Вєрки Сердючки, знаменитість таки зупинилася на тому, із чим вона вирізняється досі – велика срібна зірка.

Із кожним роком популярність Вєрки Сердючки все зростала і зростала. Її вбрання ставало ще моднішим і помітно дорожчим, проте Андрій Данилко все одно вдало витримував і витримує далі образ простої та народної Вєрки Сердючки.

Артистка випустила понад 25 хітів та зняла більш ніж 20 кліпів. Тривалий час знаменитість не тішила фанів новими піснями.

Популярне зараз

Схожі новини