На кому Олег Винник одружився насправді: проста та вродлива дівчина із села, без грошей та зв’язків

Своє особисте життя Олег Винник приховував від шанувальників не просто так, адже їхня лояльність до співака залежить не тільки від якості його творчості, але й від любові жінок до артиста. Але минали роки, і мало-помалу уся правда про сімейне життя чоловіка виходила назовні.

Як виглядає справжня дружина Олега Винника

Таюне та Олег Винник
Як виглядає справжня дружина Олега Винника

Так, декілька років тому журналісти рушили у рідне село повелителя вовчиць. Там працівникам ТСН вдалося поспілкуватися з різними людьми і дізнатися, що насправді Олег давно одружився на своїй бек-вокалістці Таюне, коли вона була простою студенткою.

Дівчина так само, як і майбутній виконавець була уродженкою маленького селища, а після того, як було зіграно два весілля пара прийняла рішення емігрувати до Німеччини. Там в них нібито народився син Юліан.

Далі історія родини всім прекрасно відома, адже після того, як Олег став зіркою театру в Європі, він захотів повернутися в Україну та повторити свій успіх на батьківщині. І в нього це прекрасно вийшло, адже за декілька років він став справжньою суперзіркою.

Тим часом його дружина також намагається розвивати власну, сольну кар’єру і все рідше виступає зі своїм чоловіком, у якості бек-вокалу.

Який вигляд має доросла донька Винника і Таюне
Як виглядає справжня дружина Олега Винника

Нагадуємо, після 24 лютого Олег Винник та його дружина зникли з інформаційного простору та не з’являлися в Україні. Згодом стало відомо, що повелитель вовчиць нібито проходить лікування в Німеччині. Принаймні саме так повідомляють його юристи. Тим часом бек-вокалістка артиста взагалі не дає жодних коментарів і повністю дотримується моделі поведінки свого чоловіка.

Схожі новини