Святослав Гринчук, Єгор Гордєєв, Руслан Сенічкін і Юрій Горбунов: хто найкрасивіший чоловік на 1+1

Українські медійні особистості – це справжній прорив та фурор емоцій для їхніх шанувальників та шанувальниць. І чоловіки, і жінки вражають телеглядачів та телеглядачок своїм талантом, вродою, харизмою та темпераментом. Наприклад, телеканал 1+1 славний своїми талановитими та відкритими телеведучими, які одразу ж завоювали серця своїх фанатів та фанаток. На телеканалі працює чимало чоловіків. Хто з них найпопулярніший серед аудиторії – читайте далі.

Святослав Гринчук

Популярний український телеведучий Святослав Гринчук – справжній еталон тележурналістики. Сам чоловік родом зі Львова, там він здобув освіту на факультеті журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Через деякий час поїхав до Києва на кастинг від ТСН. Зараз він веде ранкові ефіри й користується неабиякою популярністю.

Святослав Гринчук
Святослав Гринчук

Єгор Гордєєв

Знаменитий український телеведучий Єгор Гордєєв – теж завидний жених для багатьох телеглядачок. Сам чоловік не має журналістської освіти, проте прекрасно справляється із своєю місією на Сніданку з 1+1. Єгор Гордєєв надихає мільйонів.

Єгор Гордєєв
Єгор Гордєєв

Руслан Сенічкін

Сорокатрирічний холостяк Руслан Сенічкін теж працівник телеканалу 1+1. Глядачі та глядачки з нетерпінням чекають на випуски Сніданку з 1+1, аби насолодитися харизмою та красою телеведучого.

Руслан Сенічкін
Руслан Сенічкін

Юрій Горбунов

Український телеведучий Юрій Горбунов – це ще один красунчик із телеканалу 1+1. Чоловік, попри те, що він одружений, користується шаленою популярністю серед жінок.

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов

Схожі новини