Гурт «Антитіла» зняв кліп на нову композицію

Під час карантину український рок-гурт «Антитіла» зняли кліп на нову пісню, яка є частиною нового альбому.

Цьогорічний карантин не став на заваді діяльності одного з найпопулярніших рок-гуртів «Антитіла». Команда представила новий сингл і кліп. Ця пісня, до речі, як і 6 інших композицій увійде у новий альбом гурту.

Зйомки кліпу на композицію «Кіно» проходили в найбільшій пустелі Європи – Олешківські піски Херсонської області. Спеціально для втілення ідеї було створено циркове містечко з величезним шатром і усіма атрибутами.

Крім цього, у кліпі, окрім учасників «Антитіл» були задіяні додаткові персонажі.

Фокусника зіграв фронтмен гурту Тарас Тополя, а його оточенням стали відомі українські ілюзіоністи і блогери Magic Five.

При цьому зйомки кліпу проходили у дуже екстримальних умовах. Учасники провели цілий день на спеці з невеликими перервами і відзняли майже всі сцени. А весь процес. Включаючи монтаж ідемонтаж контрукцій зайняв 5 днів.

Після такої напруженої роботи тарас Тополя подякував всім за витримку, терпіння і чудову командну роботу. А хлопці з Magic Five зазначили, що «звикли до складнощів у роботі» і зізналися, що ця спільна з «Антитілами» картина стала для них справжнім викликом.

На перший погляд кліп досить простий і зрозумілий. Проте. Якщо замислитися і сприймати його не просто як красиву картинку, можна зрозуміти закладений зміст. Кожен з тих, хто бачив кліп на YuoTube закладатиме своє розуміння. Тож «Антитіла» поділилися з прихильниками своє ідеєю. Вони заклали тему людських емоцій. Які коливаються від обожнювання до ненависті, від зневаги до самопожертви, від добра до зла.

На своїй офіційній сторінці в Інстаграм гурт поділився кадром з кліпу і подякував за перегляди.

https://www.instagram.com/p/CFPfkThBR-m/

Підписники те; не стали мовчати, привітавши улюблений гурт з новою роботою і побажавши успіхів у подальшій роботі: «Юххуууу!», «Вітання!», «Мої вітання!», «Це дуже круто!», «Достойна робота!» і так далі.

Схожі новини