Леся Нікітюк публічно обізвала Цибульську “тупою”. Прямолінійності ведучої можна позаздрити

Леся Нікітюк зухвало прокоментувала на своїй сторінці участь Ольги Цибульської у розважальному шоу. Ведуча опублікувала геть образливе сторіз.

Популярна телеведуча, блогерка, Леся Нікітюк – завжди відзначалася прямолінійністю характеру. Жінка не соромилася ніколи сказати людині в обличчя, що вона про неї думає.  Ось і після випуску шоу “Хто зверху?” Леся не посоромилася прокоментувати спільний конкурс з Ольгою Цибульською.

“Хто зверху?” – популярне шоу, сутність якого – це виконання смішних, інколи непростих завдань. Виконують учасники двох команд: хлопців та дівчат. Учасниками стають вітчизняні зірки. Ведучою шоу вже 2 роки є Леся Нікітюк та Сергій Притула.

В одному з випусків взяла участь і Ольга Цибульська. Їй дісталося завдання, де потрібно було відгадати слово, читаючи лише по губах Лесі. Співачка дуже старалася, але таке випробування виявилося не під силу обом: Лесі було важко пояснити, а Ользі вгадати. Здавалося, нічого страшного в цьому немає, адже шоу – не інтелектуальне, а розважальне.

З усією своєю безпосередністю вона прокоментувала епізод на своїй сторінці в Instagram.

“От тупе” – підписала фрагмент невдачі Леся Нікітюк і опублікувала відео, де видно, як емоційно ведуча реагує.

Публікація була зроблена у сторіз і нині вже недоступна.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк не посоромилася обізвати Ольгу Цибульську

Цікаво, як насправді складаються стосунки?

Відомо, що раніше Цибульська дуже тепло розповідала про їх дружбу з Лесею, а на одному з телевізійних проектів минулого року, Ольга навіть назвала Нікітюк своєю довіреною персоною. Проте, і на публіці зірки демонструють щирі стосунки.

Ольга Цибульська та Леся Нікітюк на шоу Хто зверху?

На провокаційне сторіз Цибульська не відреагувала, адже Леся насправді у невдачі звинуватила себе.

До слова, Лесю Нікітюк не раз звинувачували у відверто недоречній емоційності. Інколи ведуча не може себе контролювати не тільки в інтернеті, а й в реальному житті.
Це демонструє відомий випадок на шоу “Танці з зірками”, де Леся брала участь, як конкурсантка. На професійне зауваження Влада Ями, Нікітюк відреагувала жорстко, порадивши Ямі буквально “закрити рот”.

Свою репліку Леся обґрунтувала тим, що у неї не витримала нервова система через регулярну критику її танцювальної майстерності у шоу.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини