Олександр Еллерт відверто розповів, як насправді проект “Холостячка” вплинув на його життя

Олександр Еллерт хоч і став фіналістом шоу, до останнього глядач не вірив у щирість почуттів чоловіка.

Олександр  Еллерт зізнався, що після проекту відчув себе дійсно щасливим. Цьому, звісно, посприяла зустріч з Ксенією Мішиною. Під час знімання постшоу, пара зізналася, що ніщо не зіпсувало їхні стосунки після проекту.

Фіналіст не шкодує гарних слів для своєї майбутньої дружини. Він ніжно називає її своїм всесвітом, а ще чоловік впевнений, що колись, у минулому житті, їх пара вже була разом.

Мішина, у свою чергу, розповіла, що коли вимкнулася остання камера після зйомок фіналу, Олександр посадив її у машину, і вони разом поїхали додому. З того часу, за словами зірок, вони майже всі дні проводили разом. Більше того, пара одразу вирішила жити спільно.

Варто зазначити, що у нареченого, що у молодої вже є дитина. Проте, син акторки та донька автора “Кварталу” були не проти такого поповнення у родині.

Еллерт у своїй останній публікації подякував Мішиній за те,  що дала шанс проявити свої почуття до неї.

 

Олександр зізнався, що йому навіть довелося заради коханої жінки змінити свої звички. Річ у тім, що Ксенія – вегетаріанка і майже ніколи не вживає алкоголь. Заради неї, і Олександр намагається правильно харчуватися,  а також не зловживати спиртними напоями. Щобільше, чоловік розповів, що навіть став менше палити.

Почуття майбутнього подружжя помітно одразу: навіть під час постшоу, під час бесід з ведучим, Олександр намагався крадькома поцілувати Ксенію, а вона весь час не покидала його обіймів та міцно тримала за руку.

Єдине, про що шкодує пара – це те, що вони не змогли втримати інтригу проекту. Пильним глядачам одразу було зрозуміло, хто на справді переможець проекту, адже зірки весь час наче давали підказки, що вони разом: то Еллерт проведе прямий ефір з глядачами в квартирі у Ксенії, то Мішина опублікує фото з його машини.

До речі, інший претендент на руку і серце холостячки, відверто заявив, що не буде робити капостей майбутнім молодятам.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини