Як змінився стиль першої леді Олени Зеленського за рік після 24 лютого: від яскравих кольорів до хакі

Стиль першої леді – це дуже важливо, адже це формує імідж і її, і її чоловіка – Президента держави. У нашому випадку йдеться про подружжя Зеленських.

Олена Зеленська – шоста перша леді Української держави. Вона заміжня за нинішнім президентом Володимиром Зеленським, який продовжує успішно та безстрашно керувати державою в умовах повномасштабної війни.

Щойно Олена Зеленська стала першої леді, за її стиль – зачіску, макіяж, одяг та аксесуари взялися справжні професіонали своєї справи.

Олена Зеленська до 24-го лютого
Олена Зеленська до 24-го лютого

Вони підібрали все якйнакраще для Зеленської, сформували певний її образ ти неповторний, водночас вишуканий, стриманий та яскравий, жіночий та діловий, стиль. Та попри все, старання майстрів треба поки що відкласти на деякий час, адже Україна переживає важкий період – воєнний час. Вочевидь, нині всім не дуже до яскравих вбрань із боку першої леді.

Логічно, навіть і президент України Володимир Зеленський змінив свої костюми на спортивно-воєнний одяг кольору хакі.

Так само й його дружина Олена Зеленська не вдягається нині в щось дуже яскраве. Навпаки – кольори її одягу стали спокійними, дуже стриманими. Такими, які відповідають воєнному стану, про який жінка має місію розповідати цілому світові.

Олена Зеленська повернулася до роботи на початку травня. Тоді вона обрала просту кофтинку світлого кольору та стримано-синій жакет. На весняних зустрічах жінка переважно з’являлася у темних кольорах.

Один із образів Зеленської після 24-го лютого
Один із образів Зеленської після 24-го лютого

Лаконічними були й зачіски – зазвичай це було розпущене волосся, акуратно вкладене, або ж стриманий пучок. Перша леді обходилась і без яскравого макіяжу, якого майже не було помітно на її обличчі.

Олена Зеленська зараз переважно вдягається в темні, неяскраві кольори. Однотонний одяг та мінімум аксесуарів – це основні образи першої леді.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.