Як змінився стиль першої леді Олени Зеленського за рік після 24 лютого: від яскравих кольорів до хакі

Олена Зеленська – шоста перша леді Української держави. Вона заміжня за нинішнім президентом Володимиром Зеленським, який продовжує успішно та безстрашно керувати державою в умовах повномасштабної війни.

Щойно Олена Зеленська стала першої леді, за її стиль – зачіску, макіяж, одяг та аксесуари взялися справжні професіонали своєї справи.

Олена Зеленська до 24-го лютого
Олена Зеленська до 24-го лютого

Вони підібрали все якйнакраще для Зеленської, сформували певний її образ ти неповторний, водночас вишуканий, стриманий та яскравий, жіночий та діловий, стиль. Та попри все, старання майстрів треба поки що відкласти на деякий час, адже Україна переживає важкий період – воєнний час. Вочевидь, нині всім не дуже до яскравих вбрань із боку першої леді.

Логічно, навіть і президент України Володимир Зеленський змінив свої костюми на спортивно-воєнний одяг кольору хакі.

Так само й його дружина Олена Зеленська не вдягається нині в щось дуже яскраве. Навпаки – кольори її одягу стали спокійними, дуже стриманими. Такими, які відповідають воєнному стану, про який жінка має місію розповідати цілому світові.

Олена Зеленська повернулася до роботи на початку травня. Тоді вона обрала просту кофтинку світлого кольору та стримано-синій жакет. На весняних зустрічах жінка переважно з’являлася у темних кольорах.

Один із образів Зеленської після 24-го лютого
Один із образів Зеленської після 24-го лютого

Лаконічними були й зачіски – зазвичай це було розпущене волосся, акуратно вкладене, або ж стриманий пучок. Перша леді обходилась і без яскравого макіяжу, якого майже не було помітно на її обличчі.

Олена Зеленська зараз переважно вдягається в темні, неяскраві кольори. Однотонний одяг та мінімум аксесуарів – це основні образи першої леді.

Схожі новини