Ксенія Мішина відверто показала, що має не ідеальну шкіру обличчя: така ж сама жінка, як і всі

Останнім часом Мішина активно демонструє, як вона ходить до спортзалу, навіть тоді, коли знаходиться в іншій країні, у басейн, займається йогою, відвідує масажний кабінет та слідкує за харчуванням. Тобто, здоров’я та зовнішній вигляд Мішина контролює за власним бажанням, оскільки для неї це важливо. Мішина навіть не вживає алкоголь, не їсть м’яса, солодке та мучне.

Ксенія Мішина

Також акторка достатньо часу приділяє своєму обличчю, стану шкіри й для цього відвідує косметологів та користується гарним домашними доглядовими косметичними засобами. До того ж Ксенія часто рекомендує сої косметичні засоби, якими користується. Звісно, що вони не є універсальними, і щоб ними користуватися, варто розуміти, чи підійде це саме вам.

Мішина намагається не просто цікаво вести свій блог в соціальній мережі instagram, а ще й бути корисною для своєї аудиторії. Тому, частина інформація на сторінці Ксенії присвячена духовності, любові до себе, догляду та гармонії всередині себе. Наприклад, нещодавно Ксенія створила свій курс з практиками та медитаціями.

Так, днями Мішина показала, як змиває макіяж і засвітила у кадрі не надто ідеальну шкіру. І це не є чимось поганим, це просто демонструє те, що вона така сама жінка, як і всі, яка має інколи висипи на шкірі, постакне та якісь проблеми.

Сторіс Мішиної

Тому, кожна публічна жінка завжди намагається показати себе більш простою, такою, як усі. Це правильний підхід, тому що всі ми люди, і зірки хочуть, щоб до них в першу чергу ставилися так, як до своїх звичайних знайомих та друзів.

Популярне зараз

Схожі новини