Розплакалася від радості: Оля Цибульська показала свою маму та здійснила її мрію – для щастя багато не треба

Так, на своїй сторінці в Instagram, співачка Оля Цибульська поділилася зворушливим відео, як здійснила мрію найріднішої людини, своєї мами. Також розповіла історію, з чого все почалося.

За словами артистки, мама якось скинула відео, де скульптор робить фігуру. Оля зрозуміла, що це її мрія, тому вирішила подарувати їй майстер-клас скульптури. На відео бачимо, як найрідніша людина Цибульської світиться від щастя, тому з подарунком зірка точно вгадала.

Оля Цибульська розповіла, як здійснила мрію своєї мами

“Я коли побачила її очі аж розплакалася від щастя”, – розповіла Оля Цибульська.

Кожен має таємничі мрії та бажання. Їх здійснення викликає масу позитивних емоцій та приємних вражень. Ці відчуття залишаються в пам’яті надовго. Матуся Олі теж буде з радістю пам’ятати такий сюрприз від донечки.

Зазначимо, що зірка дуже схожа на жінку, яка дала їй життя. Риси обличчя в обох дуже подібні: чорнявий колір волосся, однакова посмішка, форма обличчя та брів. Відразу видно родинний зв’язок між рідними людьми.

Нагадаємо, що Оля Цибульська талановита українська співачка. Прихильники обожнюють артистку за хороше почуття гумору та розважальний контент у її соціальній мережі Instagram.

Жінка заміжня. Її обранцем став український бізнесмен Сергій. Разом виховують синочка Нестора, який з’явився на світ 6 січня 2015 року. Хлопчик зростає дуже здібним та розумним, має хист до вивчення іноземних мов.

Схожі новини