Така щаслива і без Кацуріного: Надя Дорофєєва поділилася світлиною, хто прийшов на її концерт – коханий поруч

Надя Дорофєєва активно веде свій Instagram-блог, в якому ділиться творчістю, датами нових концертів та навіть приємними, романтичними світлинами, відео зі своїм коханим Мішею Кацуріним.

Нещодавно артистка показала дуже миле фото, де постала з таємничим гостем, що пришов на її концерт. Перші думки, що це просто новий прихильник або сам Кацурін мав на меті підтримати кохану, але ні. Ним виявився легендарний, усім відомий українцям, відданий пес Патрон. Так-так, саме він.

Ця тваринка стала справжньою зіркою під час війни й тепер кожен знає ще й маленького чотирилапого героя, який має свою власну сторінку в соціальній мережі Instagram, де наявна чимала аудиторія підписників.

“Коханий прийшов до мене на концерт”,- підписала світлину Дорофєєва.

Пес Патрон в коментарях під цим дописом виразив свою вдячність та емоції від проведеного вечора:

“Ти була неймовірна! Від твоєї енергетики нам електрику не вимикають ніколи. Обожнюю”, – написав під світлиною пес Патрон.

Нагадаємо, що зараз артистка з головою занурилася у творчість. Її благодійний тур “Сенси” містами України набирає все більше обертів, тому до 13 травня ще можна побачити Дорофєєву та послухати хіти наживо у вашому місті.

Співачку завжди повертала до життя музика та кохана людина поруч. Мати надійне плече, підтримку, опору та улюблену справу дуже важливо в такий непростий для всіх час.

Популярне зараз

Схожі новини