Переможець “МастерШеф” Саша Цвігун разом з Едіком Канаряном навчатимуть ліпити вареники на майстер-класі

Олександр Цвігун та Едуард Канарян стали одними з найпрофесійніших учасників "МастерШеф.Професіонали-2". Обидва хлопця мали нестандартний підхід до приготування страв.

Для Саші та Едіка це був перший раз, коли вони прийшли на кулінарне шоу, аби показати свій професіоналізм та навчитися новим технікам і отримати нові знання та досвід. Сезон був дуже цікавий та професійний, оскільки підібралися не просто шеф-кухарі, а ще й просто цікаві особистості, які проявляли себе по-своєму.

Едуард Канарян

Едуард з першого ж випуску показав високий рівень і протягом всього сезону він дивував суддів та колег, які бачили в ньому дуже сильного конкурента. Хоча Канарян ніколи навіть не намагався комусь щось довести. Він просто готував так, як вважав за потрібним та як відчував. В його голові проеціюються неймовірно круті ідеї рецептів. І головне те, що він може легко втілити їх у життя та подарувати людям смачні та нестандартні страви, ще й з гарною презентацією.

Олександр Цвігун

А ось Олександр Цвігун став королем зеленої олії та оригінальних рецептів. Це не просто кухар, а ходяча енциклопедія. Саша постійно генерує ідеї поєднання продуктів. Йому дуже подобається вигадувати нові поєднання, нові рецепти та цікаві презентації. Звісно, не завжди йому це вдавалося, але ідеї не залишають його мозок навіть уві сні. Для Сашка кулінарія – це сенс його життя. і у Битві сезонів він це довів та здобув перемогу.

Гарні стосунки між Едіком та Сашком зав’язалися ще на проєкті, оскільки погляд на роботу в них схожий, а також вони обидва спокійні, стримані та професійні, тому працювати разом їм було комфортно і спілкуватися також. Та як виявилось, що хлопці спілкуються досі.

Заради спільної мети та можливості зробити якусь корисну справу для того, щоб допомогти Україні, Канарян та Цвігун вирішили влаштувати спільний майстер-клас, де вони навчатимуть людей правильно готувати ліниві вареники.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.