Мівіна, бульйон швидкого приготування та консерви: Злата Огнєвіч показала, що полюбляє їсти насправді

Злата може похизуватися не лише своїм талантом співачки, а ще й гарною фігурою, за якою, вона достатньо ретельно слідкує. Інколи артистка демонструє у своєму instagram як відвідує спортзал. І це зрозуміло, тому що Злата артистка і вона хоче мати гарний вигляд у кадрі та бути привабливою жінкою як для себе, так і для свого оточення.

Злата Огнєвіч

Крім того, що вона займається спортом, то жінка ще й намагається слідкувати за своїм раціоном харчування. Але оскільки вона часто роз’їжджає по різних містах та навіть країнах, то не завжди вдається дотримуватися правильного раціону. Тому, Злата може собі дозволити щось шкідливе, але смачне.

Тож, днями артистка показала сторіс, де вона придбала у польському супермаркеті в дорогу продукти. І раціон Огнєвіч дуже здивував її підписників, адже жінка ніколи не розповідала, що вона дуже полюбляє мівіну. Тому, коли співачка зайшла у магазин, вона купила швидко заварювальний бульйон, рибні консерви, безлактозну сметану та все ж таки мівіну. І ще на другому фоні були фрукти.

Сторіс Злати

Тобто, якщо хтось думає, що артисти та загалом відомі люди їдять лише вишукані страви, то ні. Кожна знаменитість – це звичайна людина, яка має свої смакові уподобання, і якщо це бульйон швидкого приготуваня, то це не має нікого дивувати, адже всі люди інколи дозволяють собі з’їсти щось таке шкідливе, але ж настільки смачне.

Загалом, кожна людина має право їсти те, чого бажає її душа. Напевно, лише маленький відсоток людей ніколи не зможе відступити хоча б інколи від свого звичного раціону харчування. Тому, й артисти можуть публічно смакувати такими речами, як мівіна, або загалом їжа швидкого приготування.

Схожі новини