Дмитро Гордон розповів, скільки йому коштує життя своєї родини за кордоном: “Продаю автомобілі”

Дмитро Гордон відомий український журналіст, якого вважають найбагатшим та дуже досвідченим. Його дуже поважають глядачі, колеги, друзі та прихильники, оскільки він дійсно є гідним цього.

Не є секретом, що Гордон має дуже велику родину, в нього була далеко не одна дружина, і кожна народила Дмитрові дітей. Це, напевно найбільш багатодітний батько в українському шоу-бізнесі. раніше у журналіста не було жодних складнощів з бюджетом та утриманням кожного члена родини. У Гордона до повномасштабної війни було не одне джерело доходу. Але зараз життя кожного українця перегорнулося з ніг на голову і все, що раніше було звичним, тепер для багатьох є недоступним.

Родина Гордона

Так, наприклад, Дмитро навіть не приховує, що його дохід значно зменшився, а гроші потрібні немаленькі. Єдине, що зараз тримає журналіста та його родину на рівні – це YouTube-канал. Він поки що приносить непогані гроші, але цього вже недостатньо, щоб забезпечити свою родину, в якій 12-13 людей.

Діти, батьки, дружина нині живуть за кордоном, а як ми знаємо в Європі життя дорожче, ніж в Україні. Тому, Гордон в інтерв’ю зі Славою Дьоміним розповів, що йому не вистачає коштів, і тому він прибіг до крайніх мір.

“Моя родина складається з батьків т з батьків Олесі, з дітей, людей, які поруч, це 12-13 людей. Моїм дітям необхідно навчатися, це недешево, хтось може захворіти, і це теж дорого коштує. Тому я продаю автомобілі, бо грошей не вистачає. Та я не хочу жалітися, бо комусь не вистачає більше” – розповів Дмитро.

Інтерв’ю Гордона

Тож, і у Дмитра Гордона також в житті наступають скрутні часи, до того ж він додав, що на одну людину потрібно приблизно тисяча доларів, а це немало, і щомісяця йому треба знаходити ці кошти, щоб його сім’я жила у гарних умовах за кордоном.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.