Іванна Онуфрійчук повідомила, що народить дитину від свого чоловіка-мільйонера Алмаза: стане мамою

Позаминулого року знаменита українська телеведуча Іванна Онуфрійчук, якій вдалося зайняти місце Тіни Кароль на шоу “Танці з зірками” вийшла заміж. Обранцем телезірки став казахстанський мільйонер Алмаз. Торжество спочатку організували на Мальдівах у тісному колі родичів та друзів, а через півроку пара побралася Києві, влаштувавши розкішне свято.

Іванна Онуфрійчук зізналась, що планує народити

Іванна Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук зізналась, що планує народити найближчим часом

Весілля стало найгучнішим в сезоні, а для гості виступали Вєрка Сердючка та Дан Балан. А через деякий час настала повномасштабна війна. Іванна на той момент знаходилася разом зі своїм чоловіком у Швейцарії. Однак, зробила усе необхідне, щоб евакуювати всіх родичів. Звісно, вона надала їм і дах над головою.

Не обійшлося і без благодійності. Телеведуча бере активну участь у всіх заходах, метою яких є збір коштів для України. Але важкі часи не заважають їй планувати і народження дитини. Нещодавно Іванна зізналася, що намагається разом з Алмазом привести на цей світ малюка. Тож немає сумнівів, що найближчим часом у зірки з’явиться можливість повідомити фанатом, що вона у цікавому положенні.

“Це моя мрія, це наша мрія з ним. Стати батьками чудових, красивих, здорових дітей. І ми невпинно працюємо над цим, дуже вірю, що у нас все вийде: народити дитину, виростити і виховати людину і залишити на цій планеті частинку себе, свого продовження”, – зізналася ведуча для програми Життя відомих людей.

Нагадуємо, що про життя бізнесмена до стосунків з Іванною інформації дуже мало. Цілком імовірно, що у Алмаза можуть бути можуть бути діти від попередніх стосунків. Натомість Онуфрійчук працює над народженням свого первістка.

Схожі новини