“Молимося”. Алла Мазур зізналася, чому покинула роботу в ТСН і куди зникла: на кону життя найріднішої людини

Знаменита українська телеведуча Алла Мазур регулярно з’являється на телеекранах протягом 30 років. Уся країна звикла до журналістки, яка професійно та майже без перерви у роботі повідомляє про події в Україні та світі.

Але стаються винятки, і часом Алла не з’являється на екрані. І зазвичай це пов’язано або з довгоочікуваною відпусткою, або з екстреними ситуаціями у житті зірки, які не терплять зволікань.

Алла Мазур не з’являлася в ефірах декілька разів через свою  онкохворобу, через пологи, а нещодавно через здоров’я свого батька. Усі минулі незгоди теледіва пройшла разом зі своїми шанувальниками і цього разу вони також готові її підтримати.

Алла Мазур зізналася, куди зникла

Так, нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася повідомлення, що у наступному ефірі її не буде. Алла Мазур розповіла, що на короткий проміжок часу залишила роботу через госпіталізацію свого батька. Що саме турбує чоловіка зірка не зізналася, але заявила, що вони з братом моляться за нього.

Алла Мазур повідомила про госпіталізацію батька

“Тата забрали в лікарню… Друзі, тому не можу завтра бути в ефірі ТСН-тижня з вами. Молимося з братом за здоров’я батька, вдячна всім за підтримку”

Варто відмітити, що батько телеведучої перебуває у віці, коли подібні повідомлення про негаразди та госпіталізацію тривожать.

Окрім маленького повідомлення в соціальних мережах Алла Мазур ніяким чином не доповнила інформацію і поки що не виходить на зв’язок. Шанувальники надсилають зірці слова підтримки та сподіваються, що найближчим часом її тато одужає та повернеться додому.

Схожі новини