Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська показала, як дочка відпрацьовує з’їдений пончик у залі – сама присідає

Свій шлях до успіху розпочала з відомого проєкту на СТБ “МастерШеф”, де здобула таку важливу для себе перемогу в третьому сезоні шоу. Неодноразово доводила, що ладна йти до самого кінця, аби досягти успіху. Так і сталося, адже через 7 років повернулася на знамениту кухню в суддівській ролі. Крім цього, підкорила Париж своїми кулінарними шедеврами в школі Le Cordon Blue.

Відомо, що в житті реалізувалася не тільки, як успішна леді, а ще й стала матір’ю неймовірної дівчинки, яку назвали Вірою. Під час роботи в одному зі столичних закладів Оля познайомилася з майбутнім чоловіком, батьком своєї дитини Іваном Кобцем. Закохані відгуляли своє весілля у 2015 році, а через рік з’явилася донечка Віра. Цікавим фактом є те, що хрещеною мамою для неї стала ще одна не менш талановита зірка “МастерШеф” Тетяна Литвинова.

Ольга Мартиновська та її колишній чоловік Іван Кобець
Ольга Мартиновська та її колишній чоловік Іван Кобець

Парі не вдалося зберегти свою сім’ю. На початку 2020-го року прихильники дізналися, що подружжя розлучається, хоча два роки вже не жили разом.

Дочка Олі Мартиновської у спортивному залі

Так, у своєму блозі в соціальній мережі Instagram показала свою доньку, яка активно займалася спортом та із захопленням перебувала у спортивному залі. Віра, з’ївши смаколик, почала присідати та виконувати різні фізичні навантаження, аби підтримати фігуру у здоровому вигляді.

Оля Мартиновська показала доньку у спортивному залі

Сучасні діти ростуть дуже активно, тому із самого малечку можна залучати дітлахів до усіляких активностей та підібрати їм заняття до душі. Танці, футбол, баскетбол, гімнастика та інші види спортивних захоплень вам у цьому неодмінно допоможуть.

Популярне зараз

Схожі новини