“Я радий, що вони в Україні”: Володимир Зеленський про свою сім’ю та дітей – де навчаються нащадки Зеленських

Президент України Володимир Зеленський зворушив зізнанням, як сильно любить дружину та дітей, не уявляючи свого життя, без них. Розповів, де живуть та навчаються його нащадки.

Сильний, вольовий, люблячий чоловік та батько, а також відданий патріот своєї Батьківщини. Саме таким сприймають свого найкращого Президента України Володимира Зеленського.

Союз двох сердець Володимира та Олени справжній взірець та приклад, яким має бути справжнє кохання, що переживе і відчай, і горе, а також радість, сміх та невимовне щастя. На долю подружжя припало чимало випробувань, адже темні часи настали для всього народу України.

В
Володимир та Олена Зеленські

Зеленський справжній боєць, який не втік, не здався та продовжує робити все для нашого щасливого майбутнього на рідній землі. Хіба міг тоді талановитий актор гумористичного жанру уявити, що стане справжньою “Людиною року”? Хіба міг навіть на секунду усвідомити, як буде потрібним всій Україні? Зараз бачимо саме такі факти на обличчя.

Відомо, що Володимир та Олена з Кривого Рогу. Після того, як жінка потрапила навчатися до гімназії, де вже перебував її майбутній обранець, розпочалася їхня історія кохання. Чоловік не приховував, що Кияшко йому сподобалася ледь не з першого погляду, а от дівчина була холодною та не звертала належної уваги на всі залицяння.

Проте спільні інтереси, щирі розмови, однакові смаки в музиці довели, що між ними вже не просто дружні відносини. Тепер це міцна родина, зі щирими почуттями, без фальші та гри на публіку.

Де знаходяться діти Володимира та Олени?

Президент України довів до сліз своїм зізнанням, як сильно любить свою дружину та дітей і не уявляє свого життя без сім’ї. Розповів, що всі знаходяться в Україні й дуже цьому задоволений. Кирило продовжує ходити до школи, а старша вступила до українського вишу за гуманітарним напрямком, але яким поки не відомо.

“Я їх люблю. Безумовно, свою дружину, дітей. Вони головні люди для мене. Важливо їх не підвести. Я радий, що вони в Україні, що вони навчаються в українських вишах. Це дуже важливо для Президента держави. Я пишаюсь, що мені так нескінченно пощастило з сім’єю та країною”, – розповів Володимир.

Схожі статті

Що відомо про нового обранця Соломії Вітвицької – блогер розкрив неприємні деталі любовного роману зірки 1+1

Соломія Вітвіцька нарешті показала свого нового загадкового коханого. Поки колеги та фанати вітають знаменитість, у Мережі спливли деякі не зовсім приємні подробиці їхнього роману.

У його міцних обіймах: у Мережі випливло свіже фото Олега Винника з жінкою – вона давно його обожнює

Український співак Олег Вінник, який уже два роки веде непублічне життя, з'явився на новій фотографії його відданої прихильниці. Такий подарунок вона зробила собі сама.

Наталія Могилевська розбила серця зізнанням про важку хворобу кісток: “Потрібна термінова операція”

За 30 років активної роботи в українському шоу-бізнесі Наталія Могилевська встигла завести безліч друзів, і навіть втратити деяких з них. Зараз вже ведеться боротьба за життя ще одного.

Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков