“Заможні чоловіки були, є і будуть”: екс-дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про своє особисте життя

Минулого року мережею почали точитися чутки про розлучення Володимира Остапчука та його другої дружини Христини Горняк. Через декілька місяців екс-пара підтвердила дану інформацію, але не надала деталей, яких так хотіла отримати аудиторія.

Володимир Остапчук і Зристина Горнякам не живуть разом
Христина Горняк розповіла про своє особисте життя

Вельми швидко телеведучий знайшов собі нову обраницю. Незабаром стало відомо про його роман з молодою журналісткою Катериною Полтавською. Натомість Христина утримувалося від будь-яких коментарів і навіть на даний момент нічого не говорить про те, як стрімко чоловік її забув.

Христина Горняк розповіла про своє особисте життя

Нещодавно Христина дала ексклюзивне інтерв’ю для програми Життя відомих людей, в якому вперше розповіла про свої взаємини з чоловіками. Зокрема жінка прокоментувала чутки навколо її романів з заможними представниками сильної статі.

“Заможні чоловіки були, є і будуть. І я нічого в цьому поганого не бачу. Я завжди кажу, що мене коли там поно*или на екранах і казали: та в неї там заможні, чи ще щось там. Я завжди казала: “Так а що? Ну так добре, я тобі бажаю також таких чоловіків”

Навіть зараз у нотаріуса є велика кількість залицяльників, і деякі з них приносять героїні нашої статті певні незручності. Наприклад, Христина розповіла про журналіста, який готовий заради неї на все, але Горняк таку жертву прийняти не може і не хоче.

Тим не менш, Христина натякнула і на можливий початок нових любовних стосунків. Колишня дружина Володимира Остапчука заявила, що вже відчуває стан закоханості. Втім, особистість красеня, який пробудив у героїні ці почуття залишається загадкою.

“Метелики… Є метелики в животі, але я взагалі така жінка влюбчива. Я хочу повагу. Я хочу нормальні стосунки. Я хочу дім залитий сонцем, сміхом дітей, багато гостей, собаку. Я як так уявляла, так і уявляю, нічого не змінилося”

На даний момент Христина вже повністю оговталася від розлучення, і, здається, готова до нових серйозних стосунків.

Про колишнього чоловіка нотаріус не сказала ані слова, побажавши йому щастя та любові.

Популярне зараз

Схожі новини