Молдавський мачо Дан Балан нарешті досяг бажаного: Тіна Кароль покинула кордони України і вже в Молдові

Кароль неймовірно приваблива та успішна жінка, яка створила гарну кар’єру, вона сама пише пісні й розуміє, що всі свої почуття вона може висловити саме у текстах. І саме, тому що Тіна щира, вона є улюбленицею мільйонів. Адже у піснях люди шукають щось, що зачепить струни душі та викличе відчуття, що це про неї. І з піснями поп-діви так працює завжди.

Тіна Кароль

Та от якщо кар’єра Кароль досягла неймовірного успіху, то у її особистому житті історія склалась не дуже щасливо. Адже коли Тіна була ще молодою, вона зустріла своє єдине та дуже сильне кохання у житті. І цим чоловіком став її тодішній продюсер Євген Огір. За якого Кароль вийшла заміж та прожила з ним незабутні роки свого життя.

Але потім Кароль дізналась, що її чоловік хворий на пухлину, і вона вже була у досить серйозній стадії, та лікарі все ж таки боролися за життя та здоров’я Євгена, але це було марним. Тому, після того, як її чоловік пішов з життя, жінка не може підпустити до себе жодного чоловіка, адже вона не може нікому відкрити свою душу.

Тіна Кароль і Дан Балан

Тіна звикла вирішувати все самостійно, й тому їй важко знайти чоловіка, який був би сильнішим за неї. Але співачці часто приписують романи з відомими чоловіками. Але найяскравішим з них став роман з молдавським красенем Даном Баланом. Їх історія почалась на шоу “Голос країни”, де вони обидва стали зірковими тренерами й сиділи поруч.

Дан почав активно проявляти свою зацікавленість у жінці та залицявся до неї відверто. Балан робив компліменти Тіні, дарував подарунки, обіймав. Але все це не дало своїх результатів, адже згодом він поїхав додому, а Кароль залишилась в Україні.

Кароль виступить у Молдові

Тож, тепер після довгої розлуки у Тіни й Дана з’явилась можливість зустрітися у Молдові, адже саме там у Кароль відбудуться благодійні концерти.

Популярне зараз

Схожі новини