52-річний Юрій Горбунов розповів про єдину артистку в Україні, з якою має погані стосунки: “По її дурості”

Знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов вперше розповів про українську артистку, з якою в нього не складаються взаємини. Усі деталі в статті.

Юрій Горбунов є одним з найпопулярніших та найзнаменитіших українських шоуменів. Його успіх полягає не тільки у професіоналізмі та вмінні спілкуватися з глядачем, але і завдяки доброзичливості та прекрасним стосункам з колегами по цеху.

Юра Горбунов розповів про першу дружину
Юрій Горбунов розповів про артистку, з якою має погані стосунки

Знаменитість майже не потрапляє у скандали, завжди поводиться максимально тактовно та не зачіпає зірок, до чоловіка тягнуться і до нього демонструють таке саме прекрасне ставлення. Але як з’ясувалося, є людина в українському шоу-бізнесі, з якою у Юрія Горбунова все ж таки складні взаємини. Хоча у історії цих стосунків були і покращення.

Юрій Горбунов розповів про артистку, з якою має погані стосунки

Усі жінки Юрія Горбунова - які вони?
Юрій Горбунов розповів про артистку, з якою має погані стосунки

Дане зізнання прозвучало в інтерв’ю на YouTube-каналі Слави Дьоміна. Юрій вперше розповів про конфлікт, який має з українською зіркою. Судячи з усього, мова йде саме про співачку.

“У мене взагалі в житті дуже мало людей, з якими погані стосунки. Є одна людина в українському шоу-бізнесі, з якою чомусь, як це не дивно, не складаються стосунки. Це дівчина. Але це стається по її дурості. У нас якось було нормально, потім знову”, – сказав телеведучий.

Перша людина, яка прийшла в голову Славі Дьоміну — це Тіна Кароль, тому він запитав, чи є імовірність, що це поп-діва. Однак Юрій Горбунов одразу ж підкреслив, що з колишньою колегою в нього дуже теплі взаємини, але ім’я артистки називати все ж таки відмовився.

Зважаючи на достатньо велику кількість зірок в українському шоу-бізнесі, вгадати особистість красуні, яка не змогла по ладнати з Юрієм доволі складно.

Нагадуємо, що саме у цьому інтерв’ю Юрій Горбунов вперше прокоментував скандали навколо Потапа. Чоловік заявив, що насправді його кум дуже ніжна та добра людина, але час від часу перегинає палицю з епатажем. Мовляв, коли продюсер повернувся до України, він не зрозумів, що насправді потрібно аудиторії, а тому потерпів невдачу на творчому фронті. При цьому мова про коханку Потапа навіть не піднімалася.

Популярне зараз

Схожі новини