Оля Полякова розповіла Міцкевичу, якою дружиною стала для Вадима Буряковського: навіть не третя

Полякова завжди може здивувати своїх прихильників, і це може бути будь-що. оскільки її характер непередбачуваний, тому вчинити Оля може все що завгодно. Характер Ольги непростий, але з нею буде весело точно, до того ж завжди. Адже ця співачка полюбляє робити щось дуже голосно й з розмахом.

Полякова з чоловіком

Але у молодості Полякова не була така смілива, оскільки було мало досвіду життєвого та творчого. Тому, колись у житті Олі були періоди, в яких вона дуже важко приймала рішення. І колись навіть вона не могла розійтися з хлопцем. Але в той момент вона вже познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом Буряковським.

Тоді ще Вадим був одружений, а з Ольгою просто товаришував, він тоді став для молодої дівчини психологом та другом. І навіть, намагався її звести зі своїм другом. Та нічого не вийшло, тому що Полякова не могла кинути свого колишнього та чітко висловити чи готова вона до нових стосунків. Тому чоловік пішов і сказав, щоб вона розібралась у собі.

А ось Буряковський з її життя нікуди не зник, тому що вони стали одне для одного дуже близькими людьми. Оля розповідала у “Дорослих дівчатах” про те, що вона на той момент розуміла, що симпатична Вадиму, але ж він був одружений, а вона мала незавершені стосунки. Та в певний момент дівчина попросила Вадима вирішити питання з її хлопцем, і після цього почалися їхні стосунки, але лише тоді, коли він розійшовся з першою дружиною.

Кадр з шоу

Та у шоу “Він готує. Вона керує” Оля часто відверто розмовляє з колегою Владом Міцкевичем. І часто ці розмови бувають про особисте. Тому, в одному з випусків, Полякова пригадала, яка вона за рахунком дружина у Буряковського, і виявилось, що лише друга. А до цього Вадим багато років прожив з першою дружиною.

Популярне зараз

Схожі новини