Палац під Бучею залишив, а двійнят забрав за кордон: що дісталося Камалії після розлучення з багатієм Захуром

Під час війни велика кількість зіркових пар повідомила про те, що прийняла рішення про розлучення. Здавалося, що дана проблема не торкнеться Камалії, але насправді все вийшло зовсім інакше.

13 квітня артистка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що її історія стосунків з мільярдером-пакистанцем дійшла свого кінця.

Що дісталося Камалії після розлучення з мільярдером Захуром

Камалія розповіла про образу на чоловіка
Що дісталося Камалії після розлучення з мільярдером Захуром

Так, раніше співачка розповідала про те, що в неї розгорівся конфлікт зі старшою дочкою чоловіка Танею Захур. Так як дівчина є дочкою росіянки, їй дуже не подобалася риторика Камалії. Пізніше співачка повідомила, що її благовірний зайняв позицію спадкоємиці.

Наступного дня після інтерв’ю, в якому артистка натякнула на проблеми у шлюбі з бізнесменом, Камалія і зізналася, що знаходиться непросто у розлуці з Мохаммадом Захуром.

“Ми знаємо, що не цього чекав від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З важким серцем ми просуваємося вперед порізно”, – написала у своєму зверненні Камалія.

При цьому героїня нашої статті підкреслила, що вони з чоловіком впродовж року намагалася врятувати стосунки та активно над ними працювали.

Як виглядає палац Камалії і Захура
Що дісталося Камалії після розлучення з мільярдером Захуром. Пара на тлі розкішного палацу поряд з Бучею

На даний момент відомо, що артистка проживає у їхньому з чоловіком палаці на Київщині. Компанію їй склала мама Інна Петрівна. Зірка продовжує піклуватися про своїх улюблених коней, активно гастролює та знімає кліпи, що говорить про забезпеченість співачки, не дивлячись на проблеми в особистому житті та війну.

Тим часом мільярдер разом з дочками Арабеллою та Мірабеллою. Родина знаходиться в Лондоні. Зокрема, відомо, що двійнята вчаться і дуже сумують за матір’ю. Не так давно родина вибиралася разом на відпочинок. У зв’язку з цим на сім’ю обрушилася серйозна критика, але Камалія одразу ж дала відсіч хейтерам, пояснивши, що дуже давно не бачилася зі своїми спадкоємцями.

Популярне зараз

Схожі новини