Слава Камінська вразила правдою про всі свої шлюби: до Едгара Камінського вийшла заміж за бізнесмена Євгена

Епатажна, сучасна, рудоволоса музична виконавиця не боїться критики у свою сторону. Її особисте життя сповнене загадками та цікавими подробицями, які стали відомими тільки зараз.

Про шлюб Слави та Едгара Камінського говорили довго, адже це був міцний союз, тому після розлучення прихильники довго не могли оговтатися та повірити у те, що сталося. Колишня зіркова пара прожила пліч-о-пліч 5 років, підтримували одне одного у власних починаннях, з’являлися разом на публічних заходах та демонстрували повну щасливу ідилію. У 2014-му вперше стала матір’ю сина Леонарда, а через рік подарувала Едгару ще й красуню донечку, яку вирішили назвати Лаурою.

Слава Камінська та Едгар Камінський
Слава Камінська та Едгар Камінський

Проте, як виявилося це не єдиний чоловік, який зміг заполонити її серце. Слава вирішила показати свого першого колишнього коханого, про якого прихильники майже нічого не знали.

Як виглядає перший чоловік Камінської?

Так, у своєму блозі в соціальній мережі Instagram, талановита співачка змогла здивувати свою аудиторію підписників архівними світлинами з київським бізнесменом Євгеном, з яким зв’язала себе вузлами офіційного шлюбу у 2012 році. Проте вже через рік пара оголосила, що вирішила розійтися. Спільних дітей за період спільного життя вони не мали.

Зараз бачимо, що Слава Камінська демонструє велику любов до колишнього. Ба більше, присвятила йому ціле привітання з його днем народження у своєму дописі. Підписники здивовані такою увагою до колишнього і навіть запідозрили, що там може бути більше, аніж дружба чи хороше поважне ставлення.

“А хто в нас такий гарний? А хто в нас тут такий вічно молодий і вічно добрий? Найкращий, колишній чоловік! З днем народження, любий”, – зазначила в дописі Слава.

Так чи інакше, але про деталі цієї історії ми можемо тільки здогадуватися, але завжди приємно бачити картину поваги до чоловіка, з яким пов’язувало хороше минуле.

Популярне зараз

Схожі новини