Ані Лорак написала новий альбом про нещасне кохання і випускає його у росії: гроші не пахнуть

Ані Лорак в певний момент своєї кар’єри обрала для себе країну, де вона буде розвиватися. І цей вибір пав на росію, адже там вона бачила великі перспективи, гарні гонорари та друзів, які дуже хотіли її переманити в рф. Звісно цей вибір жінка робила свідомо. І якщо раніше її українські колеги вважали, що вона все ще українка та може повернутися у будь-який момент. Але коли росія напала в Україну ще у 2014 році, Лорак мовчала й навіть не намагалась виправдатися.

Але на той період часу багато хто не розумів серйозність ситуації. Тому ця історія не набула такого розголосу, як у 2022 році. Оскільки в цей момент російська федерація вже напала на всю територію України. І перший час наші зірки думали, що всі ті, хто поїхав у росію працювати, відкриють очі й почують кричати про це у рф. Але на жаль, не всі це зрозуміли.

Тому зараз Ані Лорак залишається у росії та продовжує там розвивати свою кар’єру. Про позицію Лорак вже всі давно все зрозуміли, вона не хоче на себе брати відповідальність та втрачати все те, що вона заробила за всі довгі роки життя у москві.

І навіть зараз, після свого інтерв’ю про Україну, де вона поставила жирну точку для України на своїй особистості, Лорак анонсувала дату виходу свого нового альбому пісень “Острів”  у росії.

Сторіс Лорак
Сторіс Лорак

Тож, з цього можна зробити висновок, що Ані Лорак абсолютно байдуже, що відбувається на її батьківщині та жінка зосереджена лише на великих грошах, нових стосунків з іноземцем та кар’єрі. Але тепер дорога у великий світ їй точно закрита.

Популярне зараз

Схожі новини