Телеведуча Маша Єфросиніна повідомила, в кого мріє взяти інтерв’ю – наразі мета недосяжна?

За час професійної діяльності, героїня нашого матеріалу спілкувалася з багатьма відомими особистостями, які цікавлять українську аудиторію глядачів. Її проєкти на каналі в YouTube, як “Екзамен. Нова реальність”, “Дорослі дівчата”, “Запитання-відповідь” завжди опиняються в трендах переглядів.

Завжди хочеться більших висот, чим є зараз. Відверто Маша поділилася, з ким хоче поспілкуватися та взяти розгорнуте інтерв’ю. Цією відомою та дуже впливовою особистістю виявися Валерій Залужний. Він генерал, український воєначальник та з 2021 року – Головнокомандувач Збройних сил України. Таке рішення зрозуміле, адже наразі триває повномасштабна війна, а тому, з такими героями нашого часу хочеться обговорити багато питань.

Маша Єфросиніна розповіла, в кого мріє взяти інтерв’ю

У своєму Instagram Єфросиніна веде власне інформаційне протистояння, адже прагне, щоб весь світ знав про нинішні реалії, в яких доводиться жити всьому народу. Жінка характерна та дещо емоційна й висловлює відкрито свою думку навіть без цензури. Її підтримують підписники, бо знають, що Маша прийняла правильну позицію.

Впевнена, що ми самі – господарі свого життя. Вона шкодує, що до війни витратила купу часу та енергії на оплакування таких безглуздих речей: чому кудись не покликали чи чому тим не подобалася? Зараз розуміє, що скільки всього можна було зробити цікавого й не задумуватися про такі дрібниці, які тоді здавалися “великою” проблемою.

Маша Єфросиніна розповіла, як невдало сіла на шпагат
Маша Єфросиніна

Відомо, що Марія заміжня, її обранцем став бізнесмен Тимур Хромаєв, який за власним бажанням, пішов захищати Україну. У пари з’явилося двоє прекрасних дітей – донька Нана та син Олександр.

Популярне зараз

Схожі новини