Євген Кошовий розповів, чого набрався від Володимира Зеленського за 17 років дружби: “Навчив читати людей”

Євген Кошовий відомий український комік, сценарист та актор студії Квартал 95". А останні кілька років він ще й керівник студії та загалом продакшену, адже його товариш Володимир Зеленський зараз вирішує більш важливі питання.

Не секрет, що Володимир та Євген є справжніми друзями в реальному житті, вони товаришують сім’ями й до того ж вже дуже багато років. І, як не дивно, їхня дружба розпочалася з жартів. І так, вже 17 років вони є найкращими друзями, колегами та близькими одне для одного людьми.

Зеленський та Кошовий

Загалом справжня чоловіча дружба є дуже цінною, бо з роками людям все складніше стає знайти друга та людину близьку за духом. якій би хотілося довіряти. А чоловіки взагалі дуже важко відкриваються іншим, бо багато хто з них вважає, що прояв своїх почуттів – це слабкість. Саме тому жінки у дорослому віці легше знаходять подруг.

А от та дружба, яка існує між людьми більше ніж 7 років імовірніший за все буде існувати й все життя, бо друзі – це не ті люди, які постійно під боком. Це ті, яких ми можемо не бачити півроку, а потім побазікати цілий день так, ніби відстані й не було.

А дружба Зеленського й Кошового існує вже 17 років, це пів життя, за цей термін вони разом пережили багато чого. Було і гарне, і погане, та головне те, що всі перепони й радощі вони подолали й пройшли разом. А також ми вчимося у своїх друзів.

Так, наприклад, на інтерв’ю в Олексія Суханова Кошовий розповів, чому навчився у президента за всі роки дружби.

Євген про президента

“Навчив читати людей. Я не можу сказати, що ми психологи, але погану людину буде видно здалеку. Він ненавидить зраду, зрадників і він до того дуже серйозно ставився як в професії, так і зараз у президентстві. Він навчив мене бути людиною, тобто, якщо ти хочеш, щоб до тебе ставилися як до людини, покажи, що ти людина. Навчив бути щедрим” – відповів Євген.

Також Женя додав, що Зеленський навчив його розуміти важливість діалогів, завжди можна вирішити все завдяки діалогу.

Схожі статті

Про Дашу Квіткову вже й не згадує: Нікіта Добринін заявив про нові стосунки із загадковою обраницею

Нікіта Добринін зробив відверте зізнання про нові стосунки. Після розриву з Дашею Квітковою чоловік встиг віднайти нове кохання, однак показувати шанувальникам загадкову обраницю поки не квапиться

Падчерка Мурата Налчаджиоглу, яку він покинув, кардинально змінилася: новий колір, нова стрижка, нова вона

Друга "колишня дружина" турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу – українська візажистка Лілія Реус показала, як кардинально змінила образ своєї доньки.

Молодий стиліст кардинально змінив зовнішність Цибульської: Могилевська та Білик уже пройшли через це

Співачка Ольга Цибульська охоче експериментує зі своєю зовнішністю. Однак часом її експерименти заходять "занадто далеко". Що цього разу вигадала зірка?

Настав час розповісти: молода дружина Павліка зізналася, через що півроку страждає – “Дива не сталося…”

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова спантеличила шанувальників новинами. Інтригу тримала недовго, вже через годину все виклала у найдрібніших подробицях.

22-річна Трінчер після розлучення з Волошиним вперше сходила на побачення: тепер розглядає чоловіків лише 30+

Співачка та актриса Анна Трінчер після розлучення з 27-річним чоловіком-блогером зробила висновки та підняла вікову планку своєму майбутньому обранцю. Тепер зірка орієнтується лише на чоловіків 30+.

Весілля зовсім скоро: Ірина Сопонару похвалилася новими “прикрасами” на тілі – не кожен наважиться на таке

Блондинка з "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару привезла з Великобританії не лише магнітики, а й нові тату та пірсинг. Не кожна наречена наважиться таке продемонструвати на камеру.