“Погіршилося здоров’я”: Євген Кошовий вперше прокоментував свою зайву вагу та розповів, у чому справа

Останні декілька років зовнішність коміка Євгена Кошового безперервно критикуються в мережі. Чоловік помітно набрав вагу і доволі сильно змінився. Цей контраст особливо помітний на тлі його архівних фотографій, адже раніше Євген був екстремально худим, а від того мав доволі комічний вигляд. Безумовно, такий образ йому допомагав на сцені і Євген одразу ж полюбився глядачу за незвичайний формат зовнішності.

Зараз Кошовий виглядає абсолютно інакше і деяким шанувальникам важко дається прийняття нової зовнішності артиста.

Євген Кошовий вперше прокоментував свою зайву вагу

Євгена Кошового розкритикували за вагу
Євген Кошовий вперше прокоментував свою зайву вагу

Нещодавно гуморист дав ексклюзивне інтерв’ю для Олексія Суханова, в якому вперше прокоментував критику на свою адресу, а також пояснив, чому вона недоречна та несправедлива.

“Дякую, я без вас не можу жити. Був просто дріщем, а зараз у такому вигляді, я собі подобаюся більше. Тим більше, що зайву вагу можна скинути. Ті люди, які пишуть коментарі, вони базуються на кількох фотографіях, які були зроблені не вчасно або ракурс не такий. Після того як мене трохи вжалило в диск, то так, довелося схуднути. Погіршувалося вже здоров’я. Я собі в такому вигляді подобаюся і не бачу в цьому нічого поганого”,— зізнався актор.

Євген Кошовий розповів про зміни його друга Володимира Зеленського на посаді Президента
Євген Кошовий вперше прокоментував свою зайву вагу

На даний момент комік худне, але без шкоди для здоров’я. Його програму включена дієта та прогулянки.

Примітно, що зараз до гумориста увага прикута як ніколи, адже він є наближеною людиною до Президента України Володимира Олександровича Зеленського і провів разом з ним більше 20 років на одній сцені. Зіркові сім’ї дружить між собою, а голова Української держави не оминув його, коли роздавав нагороди за заслуги перед Вітчизною.

Зокрема, хвиля хейту довелася якраз на час, коли Євген був відмічений Володимиром Зеленським публічно. Критика щодо зайвої ваги була направлена не тільки на Кошового, але і на Олександра Пікалова, який також набрав кілограми за останні декілька років. Втім, Пікалов і раніше не відрізнявся струнким станом.

Популярне зараз

Схожі новини