Дружина Решетніка Христина відповіла, чому Топольский та Лозовицька розійшлися – “Не пройшли випробування”

Дружина Григорія Решетніка Христина висловила свою думку, чому Алекс Топольський та Катерина Лозовицька не зберегли своїх стосунків після закінчення проєкту "Холостяк-12".

Цікаво спостерігати, як на власних очах будується нова історія кохання, особливо приємно, коли ці стосунки зберігаються після вимкнення камер. Небагатьом парам після закінчення “Холостяка” вдається зберегти стосунки й наші герої не виключення.

Після фіналу проєкту, Катерина розповіла, що спочатку вони з Алексом намагалися побудувати спільне майбутнє, однак згодом зрозуміла, цей чоловік в житті зовсім не той, за кого себе видавав в період знімань шоу. Додала, що він не готовий брати повну відповідальність за себе та свою половинку, тому радить Алексу подорослішати.

Катерина Лозовицька та Алекс Топольський на фіналі проєкту Холостяк-12

Дружина телеведучого програми “Холостяк” Григорія Решетніка Христина, в блозі соціальної мережі Instagram висловила свою думку, чому парі не вдалося зберегти тих почуттів у реальному житті, які склалися в романтичному реаліті. Жінка вважає, що пара не пройшла випробування спільним життям.

“Мені здається, після закінчення проєкту не пройшли випробування спільним життям – в обох було різне бачення стосунків і очікування один від одного”. – розповіла Христина.

Дружина Решетніка Христина відповіла, чому Топольский та Лозовицька розійшлися

Нагадаємо, що переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька нині щаслива в нових стосунках з іншим чоловіком. Після такого публічного будування кохання дівчина вирішила приховати деталі особистого життя, тому ані ім’я бойфренда, ані вік чи рід діяльності чоловіка публіка не знає й донині. Додала, що з ним легко, він відповідальний, може дати влучну пораду, а також їй є чому в нього повчитися.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.