Володимир довго йшов до свого успіху, він ніби завжди був на слуху, але на другому плані. Хоча його пісні завжди ставали дуже популярними й лунали звідусіль. Адже треки Дантеса позитивні, динамічні, вони підіймають настрій. Саме тому вони лунають на вечірках і домашніх посиденьках. Але є у його творчості й серйозні пісні, які можуть змусити людей замислитись над певними речами.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/06/6415dd37-e07b-4b0c-8342-04a824741ba6.png)
Та насправді за весь час війни Дантес майже нічого не писав, адже до повномасштабної війни він готував альбом російською, але зараз це недоречно. А настрою для створення чогось нового і важливого у Володимира не було. До того ж він зосередився на волонтерстві на проєкті “Пожежа” разом з Олексієм Дурнєвим.
Але днями Володя таки запрем’єрив свій новий трек “Чуєш”. Він позитивний, лаконічний, має сенс та підіймає настрій. Ба більше, хлопець зняв цілий кліп на свій трек. І саме там взяли участь Даша Кацуріна й Олексій Дурнєв. І навіть попри присутність Даші у кліпі вже розходяться чутки про те, що він цю пісню присвятив Дорофєєвій, адже посил такий, ніби артист прощається з минулим.
Але все зовсім не так, і про це Дантес розповів на радіо, куди його запросив ведучі Андрій Чорновол та Лєра Товстолєз. Саме вони запитали в артиста, як він реагує на ці чутки, адже всі думають, що ця пісня для Дорофєєвої. Особливо фраза: “Зараз ти як миша”.
“У мене що, свого життя немає. Дуже дивно, що люди натягують у такий сенс саме на цю фразу, тому що я ніколи взагалі в житті не зміг би так сказати про свою колишню. По-перше, я поважаю свої попередні стосунки, якщо я її так називаю, я і себе опускаю, а я себе дуже люблю”
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/06/a6b48da9-5ec6-44be-a600-5f627b23c262.jpeg)
Тож, виходить що Дорофєєва більше не зачіпає Дантеса і свої пісні він поки пише без присвят. До нього просто знову прийшла муза і він спіймав творчий настрій.