“Взялася за спину”: холостячка Злата Огнєвіч розповіла про стан здоровʼя – нема чоловіка, щоб турбувався

Знаменита холостячка Злата Огнєвіч після 2021 року більше не з'являлася в публічному просторі з новим чоловіком, адже після розставання з Андрієм Задворним не змогла покохати знову.

Знаменита музична виконавиця Злата Огнєвіч з початку повномасштабного вторгнення приєдналася до багатьох колег українського шоу-бізнесу, які активно допомагають захисникам та захисницям в їхній роботі.

Так, нещодавно співачка повідомила про великий збір для окремої бригади, ціль для якої стала сума у вигляді 300 00 гривень, з них 100 000 вже вдалося зібрати. Подякувала користувачам за оперативну роботу та закликала продовжувати допомагати далі, залучаючи при цьому своїх друзів, близьких та рідних.

Огнєвіч розповіла причину розриву з Задворним
Злата Огнєвіч розповіла про стан здоровʼя – нема чоловіка, щоб турбувався

У своєму блозі в соціальній мережі Instagram Злата повідомила, що серйозно взялася за своє здоров’я, тому їде до професійного масажиста, аби виправити ситуацію. Сподівається, що доведе справу до кінця й більше спинний біль турбувати її не буде.

“В Києві дощі, а значить ось знову моє волосся кучеряве. Я їду на масаж, взялася за свою спину серйозно цього разу і сподіваюся, що доведу справу до кінця”, – розповіла Злата.

Злата Огнєвіч розповіла про стан здоровʼя – нема чоловіка, щоб турбувався

Цікаво, але холостячка обожнює пряме волосся, а тому завжди вдавалася до послуг випрямлення локонів, втім, вирішила показатися підписникам зі своїми природними кучерями, які так пасують нашій героїні.

Нагадаємо, що Злата Огнєвіч змушена була звернутися до правоохоронних органів через переслідувача, який не давав зірці спокійного життя. Чоловік телефонував виконавиці, писав, чекав біля під’їзду будинку і розпитував всю інформацію у консьєржа. Співачка зазначила, що спочатку ставила до нього лояльно та з розумінням, однак, збагнувши, що він не відступить звернулася до поліції.

Схожі статті