Оля Мартиновська публічно розповіла про свої почуття, і вони не до Володимира Ярославського: “Так люблю”

Оля Мартиновська ніколи не висвітлює деталей особистого життя соціальних мережах, але не забуває інтригувати публіку неймовірними зізнаннями.

Ольгу Мартиновську люблять, її критикують, не завжди сприймають позитивно або просто обожнюють, але в цілому до неї просто не можна бути байдужим. Зірка має особливий шарм та чарівність, які дали їй можливість не тільки закохати в себе публіку, але і Володимира Ярославського та Ектора Хіменеса-Браво, — обидва кухаря відкрили свої серця для колеги.

Оля Мартиновська публічно розповіла про свої почуття

Оля Мартиновська показала фото з дитиною
Оля Мартиновська публічно розповіла про свої почуття

Втім, ім’я чоловіка, у життя якого Ольга Мартиновська увірвалася, як кохана жінка публіці досі невідоме. Як і незрозуміло, чи існує такий чоловік на даний момент взагалі. Після розлучення з чоловіком Ольга доволі закрита у цьому питанні і не поспішає розповідати фанатам, що коїться в її душі.

Але дані обмеження стосуються лише любовних стосунків. Свої міцні та ніжні почуття до Ярославського та Хіменеса-Браво Мартиновська демонструє постійно.

На її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram можна знайти безліч кадрів з обіймами, поцілунками та зізнанням в коханні. І в коханні вона зізнається не тільки колегам, але й навіть локаціям. Наприклад, нещодавно Ольга показала свій улюблений міст. Виявляється, в Черкасах є місцина, де Мартиновська любить проїжджати.

Оля Мартиновська публічно розповіла про свої почуття

І її емоції можна зрозуміти, адже місце дійсно дуже живописне, спокійне і гармонічне. Воно навіть трохи нагадує пейзажі у мультфільмах видатного Хаяо Міядзакі.

Ольга Мартиновська постійно знаходиться в дорозі, особливо після початку повномасштабної війни в Україні, так як перельоти недоступні, тому її відчуттям можна довіритися, адже зірка багато чого бачила і може порівняти. До речі, саме після 2 4 лютого Мартиновська без зупинки їздила від Києва до кордону, адже займалася транспортуванням ліків для людей із захворюванням щитоподібної залози. Тоді в столиці не було даного препарату і він був життєво необхідний для киян. Ольга усе робила самотужки.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.