“Закохалася вперше за багато років”: Ольга Мартиновська розповіла про нового коханого, і це не Ярославський

Відома українська кулінарка Ольга Мартиновська дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше розповіла про свої нові стосунки. З ким має роман зірка?

Після розлучення Ольга Мартиновської з її чоловіком Іваном наступили роки, впродовж яких її підозрювали у романі з Володимиром Ярославським. Зірка неодноразово спростовувала дані чутки, заявляючи, що вони лише друзі, але нічого не працювало.

І фанатів можна зрозуміти, адже в шоу-бізнесі є безліч історій, коли пари приховували та заперечували свої стосунки десятиліттями, а потім з’ясовувалося, що вони давно одружені. Але здається, що на цей раз шанувальники дійсно помилилися.

Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки

Ольга Мартиновська показала поцілунок з Ектором Хіменесом-Браво
Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки

Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв’ю Аліні Доротюк, в якому вперше зізналася, що знаходиться в нових стосунках. Виявляється, роман триває лише місяць, але вперше за багато років Ольга може заговорити про те, що кохає і почуває себе коханою.

При цьому вона одразу дала зрозуміти, що її обранець — не Володимир Ярославський. Своє бачення цієї ситуації вона також описала. Мовляв, колега їй не підходить по параметрам. Він занадто для неї низький, а Ольга має потребу в чоловікові, який зможе носити її на руках.

Також Мартиновська зізналася, що у них з другом є уговір, згідно якого вони не будуть псувати дружбу інтрижкою.

“Зараз навіть я закохалася за багато років. В мене буквально як місяць почалися відносини. Відносини, в яких мене так люблять. І мені здається, що це по-справжньому. Я там губу розкатую, я жінка прагматична. В мене вже є там своя сім’я, діти, плани, робота”

До того ж відомо, що чоловік має пряме відношення до ресторанного бізнесу, тобто він колега Ольги Мартиновської і цілком імовірно, їм доводилося разом працювати, завдяки чому вони і змогли поближче познайомитися.

Що ж відбувається в особистому житті Володимира Ярославського досі залишається загадкою. Примітно, що раніше неодноразово з’являлися чутки про нібито його нетрадиційну орієнтацію, але це лише версія, яка взагалі нічим не підтверджена.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.