Колишній чоловік Ксенії Мішиної зізнався, чому покинув акторку під час її вагітності: “Це було несподівано”

Відома українська акторка Ксенія Мішина дала ексклюзивний коментар на рахунок своїх стосунків з колишнім чоловіком, що покинув її під час вагітності Платоном.

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина ніколи не приховувала того факту, що була вимушена народжувати сама. На той момент поруч з нею батька дитини вже не було. Його звуть Олександром, колись він мріяв про дитину від зірки, але вже через декілька місяців після зачаття прийняв рішення, що пора розставатися.

Вірніше Ксенія Мішина усвідомила: життя стало настільки нестерпним, що є реальна необхідність їх завершувати.

Ксенія Мішина розповіла, як колишній чоловік виправдався за те, що покинув її

Проговорилась про стосунки після операції? Ксенія Мішина поділилась особистим
Ксенія Мішина розповіла, як колишній чоловік виправдався за те, що покинув її

Нещодавно акторка поспілкувалася зі своїми колегами по цеху та розповіла, як саме відбувся їхній розрив. Ксенія на той момент знаходилася на пʼятому місяці, і була вимушена повернутися до своїх батьків. За її словами, Олександр визнав, що просто злякався.

“В мене така дивна ситуація… Не те, що би дивна, нестандартна. Я народжувала дитину вже сама. І я розуміла, що це тільки моя дитина, для мене. І в нас стосунки почали валитися кудись на дніще ще на першому місяці. Але мені здається, що у свідомості кожної жінки є такий момент, що я не тільки для себе народжую, але і для свого улюбленого чоловіка. Тобто він буде батьком. І кожна жінка спочатку формує класну, щасливу родину. Це наша дитина. Ну такого не може бути! Я не думаю, що кожна жінка, вступаючи у шлюб з чоловіком, думає, що це тільки для неї дитина. Мені здається, що всі спочатку хочуть, думають, мріють, що сім’я назавжди. Це мій принц на білому коні, і все буде класно. Я не скажу, що ми планували, і не скажу, що це було несподівано, тому що ми не контролювали цей процес. І він хотів дитину”

Коли Олександр повернувся через багато років та захотів почати спілкуватися з Платоном, то був вимушений пояснити акторці, чому втік. За його словами, він елементарно злякався. Далі послідував жарт про те, що він злякався знову, адже батько Платона зник і вдруге.

При цьому Ксенія та її спадкоємець не очікували нічого від цього спілкування і були готові до подібної ситуації.

Схожі статті

Таємно вийшла заміж? Аліна Гросу несподівано оприлюднила весільне фото – як виглядає новий чоловік співачки

28-річна Аліна Гросу зацікавила фотографією, на якій вона у весільній сукні в обіймах незнайомця. Невже співачка вдруге, а може, навіть, втретє вийшла заміж?

“Мій ТОП-3”: Леся Нікітюк назвала свої улюблені серіали, які радить обов’язково подивитися українцям

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк у новому дописі поділилася своїм списком ТОП-3 серіалів, які радить подивитися українцям. Кожен може знайти для себе щось цікаве.

В салон краси: глибоко вагітна Ребрик наважилась на кардинальні зміни перед пологами – “Це, мабуть, гормони”

Лілія Ребрик, якій скоро народжувати, вирушила до салону краси, де їй зробили модне фарбування та яскравий манікюр. Сама від себе такого не чекала. А тепер подивіться на результат!

Ольга Сумська вийшла з себе через слова Вʼячеслава Хостікоєва про її дочку-москвичку: “Навіщо ви брешете?”

Знаменита українська акторка Ольга Сумська публічно відреагувала на інтерв'ю свого племінника В'ячеслава Хостікоєва щодо своєї дочки Антоніни.

Горняк після розлучення з Остапчуком відверто заговорила про дітей: “В мене є двоє”. Їй личить материнство

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого та шоумена Володимира Остапчука, нотаріус Христина Горняк відповіла, чи хотілося б мати своїх малюків, а також розповіла про хрещених дітей.

Нова дівчина турка Налчаджиоглу відповіла, чи планує за нього заміж: ще не розлучився, а тут вже інший шлюб?

Нова дівчина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу Анастасія відповіла підписникам свого фотоблогу, чи планує за нього заміж. Чоловік ще офіційно не розлучився з колишньою Лілією Реус.