Дружина артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова займається концертними справами чоловіка, власним магазином дитячого одягу, своїм блогом в соціальній мережі Instagram та не забуває про родину. Здається, що поєднувати кілька робіт одночасно майже неможливо, втім, Катя пояснила, що вона просто любить те, чим займається.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/mycollages-2023-03-23t112019.706.jpg)
Наразі бізнесвумен вирушила з чоловіком на відпочинок в Буковель. Однак дні відпустки проходять не так, як хотілося б. Вона вирішила поділитися своїм емоційним станом з підписниками Instagram-блогу. Катерина поширила відео, на якому сиділа зі сльозами на очах, сумуючи за сином.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7307-900x900.jpg)
Висловилася, що без сина немає сенсу життя. Вона щиро побажала кожній жінці пізнати щастя материнства. Так, зіркове подружжя залишило 2-річного спадкоємця Михайла на бабусю, маму Катерини, постійно підтримуючи з нею зв’язок. До речі, того дня хлопчик не пішов до садочка через червоне око. Тому, він залишився вдома під наглядом бабусі на цілий день.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7308-900x900.jpg)
Попри те, що Катерині емоційно складно бути без сина, блогерка намагається бачити й позитивні моменти. Наприклад, знаменитість вирушила до свого улюбленого лікаря та друга родини, стоматолога Андрія Богдановича. Дівчина відвідала процедуру відбілювання зубів. Своїм захватом вона відверто поділилася з підписниками. Блогерка помітно подобалася собі, сяючи від радості.
![Дружина Павліка наводить красу навіть на курорті](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/snymok-эkrana-2024-02-08-203713-1400x868.png)
Також зіркове подружжя катається на лижах, насолоджується спільними сніданками, обідами та вечерями, однак Катерина вже дуже хоче повернутися додому, зокрема, аби побачити дитину.