Дружина Віктора Павліка зі сльозами на очах повідомила про свій стан: відпочинок в Буковелі без сина не той

Відома українська блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова повідомила про свій емоційний стан. Знаменитість на відпочинку з чоловіком дуже сумує за 2-річним сином Михайлом.

Дружина артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова займається концертними справами чоловіка, власним магазином дитячого одягу, своїм блогом в соціальній мережі Instagram та не забуває про родину. Здається, що поєднувати кілька робіт одночасно майже неможливо, втім, Катя пояснила, що вона просто любить те, чим займається.

Дружина Віктора Павліка зі сльозами на очах повідомила про свій стан

Наразі бізнесвумен вирушила з чоловіком на відпочинок в Буковель. Однак дні відпустки проходять не так, як хотілося б. Вона вирішила поділитися своїм емоційним станом з підписниками Instagram-блогу. Катерина поширила відео, на якому сиділа зі сльозами на очах, сумуючи за сином.

Дружина Віктора Павліка зі сльозами на очах повідомила про свій стан

Висловилася, що без сина немає сенсу життя. Вона щиро побажала кожній жінці пізнати щастя материнства. Так, зіркове подружжя залишило 2-річного спадкоємця Михайла на бабусю, маму Катерини, постійно підтримуючи з нею зв’язок. До речі, того дня хлопчик не пішов до садочка через червоне око. Тому, він залишився вдома під наглядом бабусі на цілий день.

Дружина Віктора Павліка зі сльозами на очах повідомила про свій стан

Попри те, що Катерині емоційно складно бути без сина, блогерка намагається бачити й позитивні моменти. Наприклад, знаменитість вирушила до свого улюбленого лікаря та друга родини, стоматолога Андрія Богдановича. Дівчина відвідала процедуру відбілювання зубів. Своїм захватом вона відверто поділилася з підписниками. Блогерка помітно подобалася собі, сяючи від радості.

Дружина Павліка наводить красу навіть на курорті
Дружина Павліка розповіла, що відбілила зуби

Також зіркове подружжя катається на лижах, насолоджується спільними сніданками, обідами та вечерями, однак Катерина вже дуже хоче повернутися додому, зокрема, аби побачити дитину.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.