В Україні Олег Винник став популярним вже після успіху в Німеччині. Як відомо, зірка спочатку побудував театральну кар’єру в Берліні, і лише після прийняв рішення повернутися до Батьківщини і стати зіркою тут.
В нього це вийшло на диво швидко. Даний феномен вражав навіть бувалих зірок, які пройшли дуже непростий шлях до слави. Олегу ж вона далася доволі швидко. Можливо тому він так само легко її відпустив?
Олег Винник розповів, куди зник та чим займається
![Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-29t202500.865.jpg)
Так, після 24 лютого фанати зірки почали помічати, що він зник з інформаційного простору, і окрім єдиної публікації, яка з’явилася на той час на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, від нього не було взагалі жодних новин. Згодом стало відомо, що нібито зірка перебрався до Німеччини, і взагалі пішла мова, що в нього німецький паспорт.
Тоді команда співака дала офіційний коментар, в якому заперечувала наявність у Олега іншого громадянства. Але правда була в тому, що Винник дійсно знаходився в Берліні. Саме там в нього є нерухомість і навіть студія звукозапису.
Сам співак не поспішав зв’язуватися зі своїми шанувальниками. І лише у відповідь на бурхливий скандал в травні, коли стало очевидно, що Олег втік, його адвокат заявила, що нібито зірка знаходиться в Німеччині на лікуванні. Але діагноз називати відмовилася.
Єдиний інтерв’ю, яке Олег дав після цієї новини також не пролило світло на цей момент. Досі невідомо, чим хворіє зірка, і в мережі з’являлася маса версій: від раку до поганих звичок.
За ці 2 роки Олег встиг серйозно змінитися. Він відростив собі волосся, почав рідше голитися, в нього можна побачити сивину. Стиль одягу в нього зазвичай спортивний. І ці зміни помітні лише завдяки тому, що виконавець час від часу фотографуються з волонтерами, яким передає автомобілі. На даний момент це поки що єдина підтримка, яку Винник афішує.
Але шанувальники вірять, що зірка насправді робить набагато більше.