Лікується від рідкісної хвороби, відпустив довге волосся і мовчить, як риба: куди пропав Олег Винник

Відомий український виконавець Олег Виник наробив чимало шуму 2 роки тому, коли раптово зник з інформаційного простору і не давав про себе знати.

В Україні Олег Винник став популярним вже після успіху в Німеччині. Як відомо, зірка спочатку побудував театральну кар’єру в Берліні, і лише після прийняв рішення повернутися до Батьківщини і стати зіркою тут.

В нього це вийшло на диво швидко. Даний феномен вражав навіть бувалих зірок, які пройшли дуже непростий шлях до слави. Олегу ж вона далася доволі швидко. Можливо тому він так само легко її відпустив?

Олег Винник розповів, куди зник та чим займається

Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною
 Олег Винник розповів, куди зник та чим займається

Так, після 24 лютого фанати зірки почали помічати, що він зник з інформаційного простору, і окрім єдиної публікації, яка з’явилася на той час на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, від нього не було взагалі жодних новин. Згодом стало відомо, що нібито зірка перебрався до Німеччини, і взагалі пішла мова, що в нього німецький паспорт.

Тоді команда співака дала офіційний коментар, в якому заперечувала наявність у Олега іншого громадянства. Але правда була в тому, що Винник дійсно знаходився в Берліні. Саме там в нього є нерухомість і навіть студія звукозапису.

Сам співак не поспішав зв’язуватися зі своїми шанувальниками. І лише у відповідь на бурхливий скандал в травні, коли стало очевидно, що Олег втік, його адвокат заявила, що нібито зірка знаходиться в Німеччині на лікуванні. Але діагноз називати відмовилася.

Єдиний інтерв’ю, яке Олег дав після цієї новини також не пролило світло на цей момент. Досі невідомо, чим хворіє зірка, і в мережі з’являлася маса версій: від раку до поганих звичок.

За ці 2 роки Олег встиг серйозно змінитися. Він відростив собі волосся, почав рідше голитися, в нього можна побачити сивину. Стиль одягу в нього зазвичай спортивний. І ці зміни помітні лише завдяки тому, що виконавець час від часу фотографуються з волонтерами, яким передає автомобілі. На даний момент це поки що єдина підтримка, яку Винник афішує.

Але шанувальники вірять, що зірка насправді робить набагато більше.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.