Єгор Гордєєв переказав свою останню розмову з танцюристом Владом Ямою, який втік у США: “Жив у бульбашці”

Знаменитий український телеведучий Єгор Гордіїв вперше розповів про те, що йому сказав Влад Яма. Хореограф понад 2 роки проживає за кордоном.

Знаменитий український шоумен Єгор Гордєєв доволі щільно спілкувався з Владом Ямою, адже свого часу взяв його на роботу ведучим ранкового шоу.

Однак, вже через рік танцюрист звільнився, потім поїхав до Сполучених Штатів Америки, і можна сказати, що звідти не повернувся, адже після 24 лютого повністю емігрував до Флориди.

Хореограф наполягає на тому, що відчуваю себе набагато корисніше саме в Штатах. Мовляв, там він може заробити гроші, яким потім передає на благодійність в Україну.

Ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв розповів, про що говорив з Владою Ямою востаннє

Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду
Ведучий “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв розповів, про що говорив з Владою Ямою востаннє

Однак, днями Єгор дав ексклюзивний коментар на рахунок свого колеги, і вразив вмістом їхньої останньої бесіди. Виявляється, чоловіки поспілкувалися, і Гордєєв зміг зробити деякий висновок про зірку. Зокрема, знаменитість зауважив, що Влада має цікавити його власна думка про себе, а не інших людей.

“Важливо, як до цього ставиться сам Влад. Це його життя, він зробив свій вибір. А реакція суспільства зрозуміла теж. Я думаю, що Влад не до кінця зіставляє якісь моменти, прогнозує реакції аудиторії. Можливо, тому що задовго жив у якісь своїй бульбашці. І в програмі “Твій день”, до речі, йому з цієї бульбашки довелося теж виходити”

Нагадуємо, що неодноразово Влада публічно критикували зірки, які ділилися своїм нерозумінням того, як хореограф, маючи таку тверду громадянську позицію, в результаті просто втік за кордон і за увесь час навіть не з’являвся в Києві.

При цьому хореограф здебільшого не реагував на критику своїх колег, але в той самий час користувачам давав жорстку відповідь. Його дружина Ліліана через деякий час також долучилася до обговорень та неодноразово вступалася за свого обранця.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.