Ведучий “Сніданку з 1+1” зізнався, чому Руслана Писанка приховувала онкологію: “Не виказувала цього ніяк”

Телеведучий Єгор Гордєєв розповів, яким чином він дізнався про хворобу телезірки та пояснив, чому його колега відмовлялася розголошувати свій діагноз.

Українська акторка та ведуча Руслана Писанка пішла з життя раптово. Її забрала тяжка хвороба, з якою жінці не вдалося впоратися. В липні 2022 року вона померла через онкологію. Більшість навіть не здогадувалася, що Руслана має серйозні проблеми зі здоров’ям. Вона не бажала ділитися цим з оточенням. Її колега Єгор Гордєєв, один з небагатьох, хто знав та допомагав Писанці в останні місяці її життя. У інтерв’ю для OBOZ.UА, він розповів, чому жінка мовчала та приховувала свою недугу.

Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу
Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу

Єгор з позитивом та захватом згадує про роботу з Русланою. На його думку, вона була одним із найкращих гравців, яка легко розуміла завдання та без зайвих клопотів їх виконувала. Попри чималу різницю в віці, колегам було легко співпрацювати. Чоловік пригадав, як одного разу Писанка буквально врятувала проєкт. На майданчику не клеїлася робота, а жінка професійно влилася в кадр та налагодила роботу.

Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу
Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу

Гордєєв розповів, що перед смертю часто контактував з жінкою. Він допомагав зірці, коли та перебувала у Німеччині. За словами продюсера, вона свідомо прийняла рішення про замовчування своєї хвороби. Руслана не хотіла передавати своє горе оточуючим. До останнього жінка дарувала тільки позитив та радість. Єгор з повагою поставився до її вибору, більш того, телеведучий вважає його правильним.

“Руся до останнього, навіть, коли виходила в ефір на дві хвилини вже з лікарняної палати, готувалася. І мало хто знав, які це були пекельні приготування, як їй було важко це робити фізично. Але вона робила і дарувала радість, свято, оптимізм”, – розповів Єгор.

Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу
Чому Руслана Писанка мовчала про свою хворобу

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.